Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, majdnem 50 kilót fogytam miatta, ő tud erről, de még így sem kellek neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 12:25
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Mégis, miért legyek neki hálás? Egyedül értem el azt, amit elértem, az én érdemem. A s*ggét ne nyaljam ki?
2018. jan. 12. 14:49
 12/27 anonim ***** válasza:
88%
Miatta fogytál? Miért, azt ígérte, hogy akkor 100% hogy összejönne veled? Gondolom nem. Örülj neki, hogy végre nem vagy kövér, és keress olyan lányt, akinek tetszel.
2018. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%
Akkor utald. :D Eleg erdekesen beszelsz arrol a lanyrol, akit allitasod szeint szeretsz.
2018. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért legyél hálás,hogy megismerted ha volt szép pillanatod akkor azért. Vond le minden hibádat amire taníthatott ez a kapcsolat. Ha túlsúlyban voltál akkor még jól is jött,mert enélkül lehet beteg is lehettél volna a zsír miatt.

Fel már a fejjel,jajj!!! Nem ő volt az igazi.

2018. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%

Na,ezért fogyjon le az ember egyedül a saját egészsége és közérzete miatt,ne másért!


Minden esetre gratulálok,hogy ilyen sokat fogytál!Szép eredmény!


Viszont ha valaki ennyit fogy,nem fog egyik napról a másikra átállni a lelkivilága és a közérzete,úgy,hogy a belső se elhanyagolandó.Most már tényleg sok pszichológiával kapcsolatos könyv van,ha kicsit szétnézel a neten,ingyen is találsz.A lényeg,hogy magaddal foglalkozz!Fel a fejjel!

2018. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyi akaraterőd volt, hogy ilyen hatalmas súlyfeleslegtől meg tudtál szabadulni (és qrvára nem a csajnak kell hálás lenni), akkor ahhoz is legyen, hogy kiiktatod az életedből és keresel egy másikat, aki szeret téged.
2018. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen érthetetlen számomra az, hogy lehet így gondolni, ilyen haraggal arra, akit állítólag szeretek. Ilyen nincs! Gondolj bele, ezek szerint őt egyáltalán nem szeretted, egyszerűen idealizáltad. Csak egy kép volt sajnos! Ne beszéljünk már szeretetről! Ez egy nem viszonzott vonzalom, nem más.
2018. jan. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
lick her shitter like apple fritter.
2018. jan. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Petya the King válasza:
100%
20 kilót én is fogynék. hogy néz ki a csaj ? :-) Viccet félretéve engem is szivatott egy ilyen 96 kgról lefogytam 65 re,. Hagyd a kegyetlen mocskos szajhát, és keress egy becsületes jófej lányt.
2018. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
100%
Feltétlenül keress egy másikat! Találni fogsz, ne fuss utána feleslegesen.
2018. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!