Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, majdnem 50 kilót fogytam miatta, ő tud erről, de még így sem kellek neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 12:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert elutasította őt, szerintem nem egy kegyetlen mocskos szajha. Inkább akkor lenne az, ha átverné és kihasználná, mondjuk anyagilag. Tényleg, már lassan ott tartunk, hogy el se lehet utasítani valakit, mert egyből ribizli lesz az illető? :D
2018. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
100%
Jelentkezz a Blikknél előtte-utána fotókkal, és a fogyásod történetével. Sztárt csinálnak belőled, karriert építhetsz fitnesz tanácsadóként, példaképként. Saját tréningvideók, valóságshow... celeb vagyok ments ki innen, és egyéb tévéműsorok... de komolyan, meg kell próbálni vmi bulvárlapban házalni a fogyási sztoriddal, szerintem láthatsz belőle pénzt.
2018. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul kezdted...ha úgy indítást, H kell neked, ès szeretnèl tőle valamit. Csak el kell kezdeni barátkozni vele, különösen kedvesnek lenni, talán nèha az èrzelmeidről beszèlni, semmikèpp nem arról, H szereted. A lányok többsègènèl ez beválik. Nem tudom hallottál e már a hableány effektusról, tudom egy sorozatból van, de igaz. Csak lányoknál az èrzelmekhez kötődik inkább. Ha jóban vagy vele, csak idő kèrdèse, ès ő fog akarni tèged. Èn is voltam ebben a helyzetben, volt egy fiú, aki semennyire nem tetszett, pont az ellentète az esetemnek, az egyik legfiatalabb emberkèbt tartottam számon magamban. Jóban lettünk, ès hirtelen egyszer már nem úgy láttam, mint règebben. 2 èv kellett ehhez...tudtam amúgy H èn is tetszek neki. Persze ez sok idő. De ha már konkrétan tudja, ès nem akar semmit, nyilván a közeledèsedet is el fogja utasítani.
2018. jan. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Na vissza olvastam, ès a K**** autocorrect... Szóval indítani, legfiatalabb=leggusztustalanabb +azt el felejtettem írni, H ő soha nem mondta, csak sejtettem, mert nagyon egyèrtelmű volt, de soha nem 100% ban.
2018. jan. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Valóban több esély van, ha haverkodásból indul. Sajnos megvan azért a kockázat, hogy ott is marad, de a nőknek az mindenképpen ijesztő, ha lerohanják őket, hogy beléd szerettem. Annyi előnye még van azért a haverkodásnak, hogy legalább ha megismerjük közelebbről, nem idealizáljuk, ergo ha a személyisége is dominálni fog abban, hogy vonzódunk hozzá vagy beleszerettünk, nem ér majd csalódás.
2018. jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
61%
iratkozz be kungfura vagy karatéra. kezdj el nőzni. aki szemét üsd ki
2018. jan. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a seggét nem nyalod ki. Pedig onnét már közel lennél a hőn áhított lyukhoz... :-))

Viccet félretéve is kinyalhatnád egyébként. Nem szó szerint persze. De ha azt várod, hogy széppé tegye az életedet, először neked kell széppé tenni az övét. Mert széppé csak a tudja tenni az életedet, akinek magának is szép élete van.

2018. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!