Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes volt belém a főnököm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes volt belém a főnököm?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 21:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Leírás kimaradt, mindjárt lesz.
2018. jan. 17. 21:04
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen beléd van zúgva.
2018. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Leírás:

19 évvel idősebb nálam, van felesége.

A személyes asszisztense voltam úgymond. Mindenképpen lányt akart, lehetőleg csinosat és fiatalosat (tehát 30 alatt), végül elmondása szerint azért engem vett fel rögtön (úgy, hogy a többieket meg sem nézte, lezárta a jelentkezést még aznap este), mert valami nagyon megfogta bennem.

Rengeteget beszélgettünk, hülyéskedtünk, sokszor el akart hívni munkaidőn kívül ide-oda (sétálni, étterembe, hasonlók), de nemet mondtam, mert gyanítottam, hogy nem munkaüggyel kapcsolatos dolgokat szeretne megvitatni velem. Attól függetlenül persze máskor ugyanúgy elhívott, mert reményei szerint egyszer úgyis igent mondok.

Illetve kaptam tőle epret, csokoládét (futólag említettem, hogy nagyon szeretem ezt a két dolgot, de nem azért, hogy tippeket adjak, akkor épp ilyesmiről beszélgettünk).

Illetve amikor mondtam, hogy felmondok, mert máshol kaptam állást (nagyon messzire kellett utaznom oda), akkor megmondta nekem a telefonba, hogy nagyon kedvel, ha értem, mire gondol.

Illetve gyakran bejött a szabadnapján, vagy felhívott munkaidőben, hogy mi van velem, hogy vagyok.

Nagyon közvetlen volt velem mások előtt is, 2 hónap után már kívülálló számára nem is főnök-beosztott, hanem inkább már baráti viszony volt köztünk.

Meg egyszer üresjárat volt eléggé délután, valami szabályokat írt le nekem, aztán rajzolt mellé kiskutyát.

Egy másik lányt leszámítva egyedül voltam a helyen kb 8 férfi kollégával (25-35 között), de folyton mindenki bámult, az egyik kollégám, akivel nem voltunk beszélőviszonyban (felettem állt a pozícióját tekintve, de nem egy dolgon dolgoztunk, nem volt közöm hozzá), gyakran kedvesen érdeklődött utánam, mosolygott rám, kezdtem azt hinni, mindenki azt hiszi,a főnök üdvöskéje vagyok.

2018. jan. 17. 21:14
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Megakart csak...
2018. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Illetve sokszor mondta (a főnököm), hogy nagyon hasonlítok egy lányra, akibe fiatalon (17-18) szerelmes volt, és hogy ha még egyszer házasodna, akkor ilyen lányt venne el.

Természetesen soha nem volt köztünk semmi.

Közrejátszott a felmondásomban az is, hogy utalt rá, hogy elválna, ha én azt szeretném.

Ismertem látásból a feleségét, néha bejött hozzánk, hát, nem nagyon volt képem megállni előtte.


akkor 22l

2018. jan. 17. 21:16
 6/15 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2018. jan. 17. 21:16
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenképpen lányt akart, lehetőleg csinosat és fiatalosat (tehát 30 alatt)"


Nem volt szerelmes, tudatosan döntött így előre.

2018. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem mindegy már utólag hogy mit akart tőled?
2018. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, maradj inkább csendben.
2018. jan. 17. 21:24
 10/15 anonim ***** válasza:

Minden mondatod teljesen egyértelműen mutatja azt, hogy csak megakart téged dönteni. Majd szerinted pont elvált volna? A francokat. Te ezen felbuzdulsz, elkezd dugogatni téged és hiteget, hogy "igen, elválok hamarosan csak tudod nem olyan egyszerű az".


Ez nem a te hibád. Ő direkt ilyen nőt keresett, ahogy írtad is.


Bizonyítani nem tudod, de: #metoo

2018. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!