Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátomat, hogy fizesse a fogamzásgátlóm, ha azért akarja szedetni velem, mert a gumi neki nem jó?

Figyelt kérdés

Felesben akarja, de ha rajtam múlna inkább vennénk gumit.

Már megvettem a gyógyszert 3 havi adagot miatta, mert eleinte úgy volt visszaadja az árát. most úgy van, hogy visszaadja a felét.

Soha többé nem veszek meg előre semmit, amit később majd valaki más utólag "kifizet".


Nappalis egyetemisták vagyunk, ezért veszekszünk "filléreken" :(



2018. jan. 30. 08:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
66%

Ti nem beszélgettek?

De komolyan?

Mi együtt eldöntöttünk, hogy mit használjunk és feleztük az összegét.

2018. jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:
#9 mert drága és magamtól olcsóbb megoldást választanék.
2018. jan. 30. 09:20
 13/64 anonim ***** válasza:
36%
mennyibe kerül egy dobozzal, kérdező?
2018. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
66%
Drága? Miért, milyen gyakran szexeltek mégis? Én 3 éve szedek fogamzásgátlót. Egyszer kiszámoltam, az átlagos havi szex mennyisége alapján, hogy mennyibe kerül a gumi. Nagyságrendekkel drágább, mint a fogamzásgátló.
2018. jan. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha te egy ilyen fhasz miatt szeded azt a mérget...


Akiket eddig ismerek, mindig tönkretette a szervezetüket. Híztak tőle, hajhullás, kiütések, iszonyat fájdalmas menstruációk, petefészekgyulladás... Persze, ha valakinek ez vált be és szedni akarja, oké. De egy férfi miatt nem tennék semmit a szervezetembe, főleg úgy, hogy még nekem kell fizetnem is.


Húzzon szépen gumit, vagy dugjon kecskéket, ne az én testem felett rendelkezzen.

2018. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
75%
a gumi sem olcsóbb, hacsak nem távkapcs és havi két szex van
2018. jan. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
89%

Amikor összejöttem a párommal én fizettem neki a gyógyszerét, mert ő azt akart szedni.

Nem érzem gondnak, hogy ezt én fizetem.

Azt azonban hozzá tenném, hogy mai napig gyógyszerellenes vagyok.

2018. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
24%

#15 fogamzásgátló mellett nincs menstruáció, szóval fájdalmas menstruációról sem lehet beszélni... Maximum megvonásos vérzés lehet, amire te gondolsz.


Egyébként kérdező, neked nincs szád? Miért nem mondtad a barátodnak, hogy te nem akarsz fogamzásgátlót szedni? Miért váltottad ki, ha nem akarod szedni? Ha ennyire könnyen irányítható vagy, az elég gáz a jövődre nézve.

2018. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:

Kulföldi webshopból rendelek/rendelünk gumiból 100 db-osakat, az olcsó.


#18 mert mielőtt belevagtam, azt mondta az egeszet fizeti. Ugy akartam.

2018. jan. 30. 09:41
 20/64 anonim ***** válasza:
92%

Itt az a legnagyobb baj, hogy nem tartja azt, amit megbeszéltetek. Ezenkívül önző is.

Nem érdemes vele hosszú távra tervezni.

2018. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!