Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátomat, hogy fizesse a fogamzásgátlóm, ha azért akarja szedetni velem, mert a gumi neki nem jó?

Figyelt kérdés

Felesben akarja, de ha rajtam múlna inkább vennénk gumit.

Már megvettem a gyógyszert 3 havi adagot miatta, mert eleinte úgy volt visszaadja az árát. most úgy van, hogy visszaadja a felét.

Soha többé nem veszek meg előre semmit, amit később majd valaki más utólag "kifizet".


Nappalis egyetemisták vagyunk, ezért veszekszünk "filléreken" :(



2018. jan. 30. 08:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
61%
Abban az időben, mikor ezzel a szardarabbal randizol, tanulhatnál vagy dolgozhatnál pluszban. Mindenkinek jobb lenne.
2018. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen szinten jár a kapcsolatotok, hogy ennyiben nem tudtok megegyezni hagyd el. Fordítsd a jövőd építésére azt az időt amit rá áldoznál, hiszen ennek így nincs jövője.
2018. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
0%

Miféle szakra jársz te az egyetemen? Itt szoroztunk osztottunk neked, hogy a gyógyszerrel még olcsóbban jönnétek ki.

Tuti bölcsész vagy...

2018. jan. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:

#53. közgazdász :DDDD


Írtam, hogy (külföldi) webshopról rendelek 100 db-os csomagokban gumi óvszert. Mert jelenleg annak tudom fizetni a felét.

2018. jan. 31. 06:18
 55/64 anonim ***** válasza:
100%

Állj elé és kozold vele hogy ha nem tartja magát az eredeti megbeszeltekhez, akkor egyrészt te üres zsemlét fogsz enni egy honapig mert elment a pénzed rá...másrészt nem lesz ertelme szedni azt a sz.rt mert nem fogsz vele lefekudni az biztos.


Máskor tanuld meg hogy előre nem fizetsz senkinek semmit. Sőt. A kezébe adod a receptet hogy váltsa ki.

2018. jan. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 A kérdező kommentje:

Köszi a tanàcsot,

én is arra jutottam, hogy megmondom neki, hogy ha az előzetesen megbeszéltek ellenére felesben akarja fizetni, akkor nem fogom szedni. Nem fogok a kajámon spórolni a fogamzásgátlás miatt.


Máskor nem fogok előre fizetni semmit, végülis csak 3 havi gyógyszerem árának a fele volt a tanulópénz.

2018. jan. 31. 07:14
 57/64 anonim ***** válasza:
36%

18: a fogamzásgátló mellett is havi menstruáció van, ne nyilatkozz olyan témában, amibem teljesen tájékozatlan vagy.

Üdv, egy Lindynettet szedő lány

2018. jan. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg nincs is minden esetben havi, mert nincs peteérés, akkor is kell tartani szünetet néha. Na azok azok a szünetek, mikor láttam pár embert majd' összeszarni magát a menstruációs görcsöktől, akik előtte nagyon jól elvoltak a havijukkal. Nem akarok senkit lebeszélni a gyógyszerről, de azt javasolnám megérteni és megemészteni mindenkinek, hogy vannak emberek, akiknek ez brutál módon meg tudja keseríteni az életét. Én pedig sem nőként, sem férfiként nem lennék képes a párommal ilyesmire, csak a saját élvezetem miatt.

Ezt csak így a pro és kontrák zárásaként.

2018. jan. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
0%
Ha már ilyen olcsón szerzed az óvszert, örömmel venném, ha megosztanád az oldal linkjét. Nem mintha mostanában szükségem lenne kotonra, de hátha.
2018. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
Utolsó: mi E-bayről és Aliexpressrőo szoktuk rendelni.:) Ott is lehet jó árban 50-100-as csomagokat kifogni Durexből is akár.:)
2018. jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!