Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátomat, hogy fizesse a fogamzásgátlóm, ha azért akarja szedetni velem, mert a gumi neki nem jó?

Figyelt kérdés

Felesben akarja, de ha rajtam múlna inkább vennénk gumit.

Már megvettem a gyógyszert 3 havi adagot miatta, mert eleinte úgy volt visszaadja az árát. most úgy van, hogy visszaadja a felét.

Soha többé nem veszek meg előre semmit, amit később majd valaki más utólag "kifizet".


Nappalis egyetemisták vagyunk, ezért veszekszünk "filléreken" :(



2018. jan. 30. 08:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
82%

Könnyen dobálóznak a férgek azzal, hogy önzőség nem figyelni a másik élvezetére... Majd ha ti érzitek magatokat tőle olyan szarul meg a ti testetek megy tönkre benne, akkor pofázzatok.


Nektek csak az élvezet.


Nekünk az egészségünk.

2018. jan. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
89%

#31


Nálad a pont.


28/F

2018. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
18%
Nem mindenkinek megy tőle tönkre a szervezete...
2018. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
90%
Ha már most a pénz miatt megy a vita,inkább hagyjátok ezt a kapcsolatot. Fogamzásgátlót én személy szerint soha nem szednék. Ez egy méreg a testednek.
2018. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Amíg nem veszi meg ő, addig nem teszed szét neki. Problem solved. Hidd el találsz olyat palit aki szivesen húz gumit.
2018. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
90%

Jó nagy proli paraszt.

Hagyd el.

2018. jan. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk normális nőgyógyász olyan gyógyszert választ a páciensnek, ami valóban illik hozzá, így nagy eséllyel nem fog kellemetlenségeket okozni. Pl nekem annyi hatása van a fogamzásgátlómnak, hogy 1 méretet nőtt a mellem, és nem leszek terhes.

Van barátnőm, akinek felírt a doki valamit amitől szenvedett, visszament és kért mást, azóta semmi baja.

Azért erős túlzás, hogy mindenkinek pokol lesz az élete a gyógyszertől.... csak sok kókler orvos a páciensre oda se figyelve felírja az épp aktuális új csilivili gyógyszer, amit jól bepromózott a gyártó, aztán hadd szóljon.


Másrészről igen, vannak kockázatai, amiről a férfiak nagyon könnyen nyilatkoznak, nekik 100%, hogy a fogamzásgátló miatt nem lesz trombózisuk, vagy hasonló.

Ezt a döntést optimális esetben a felek közösen megbeszélik, mindkettejük igényeire odafigyelve, de a gyógyszer szedésében a végső szó a nőé, hiszen a nő szervezete kapja az esetleges mellékhatásokat.


Mondjuk én nem bíznám a terhesség kérdését valami külföldről rendelt, 100 forintos, ki tudja milyen óvszerre.... normális gumi meg sokszor annyiba kerül, mint a gyógyszer.


Kérdező, én azt tanácsolom, legközelebb ne váltsd ki, amíg nem adja oda az árát - hiszen megígérte.


Mondjuk fantasztikusnak tűnik a kapcsolatotok, nem vennék rá mérget, hogy a 3 havi adag elfogyta után még együtt lesztek...

2018. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
31%
Mennyi buta ember van itt, jézusom. :D Utolsó +1, de nagyon nagy plusz!
2018. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
65%

Egyetértek az utolsó előtti válaszolóval! Kérdező, ezt beszéljétek át mégegyszer, de nem értelek,ha ennyire a gyógyszer ellen vagy,akkor ezt miért nem tudtátok megbeszélni. Igen,nem mindenki megy a gyógyszerben tönkre, de nagyon nagy alapossággal kell kiválasztani a számodra megfelelőt,és természetesen a mellékhatásokkal számolni kell,ezért a férfiaknak könnyű ezt választani, ha a nő teste sínyli meg.

Azonban ha szerető férfid,párod,kedvesed,fiúd van,akkor a Te tested baja ugyanúgy az ő problémája is,mert szeret.

Szóval gondoljátok át ezt az egészet mégegyszer, nem csak a védekezési módokat,hanem a kapcsolatot is.

(mondjuk én még olyan lánnyal nem találkoztam a környezetemben,aki fogamzásgátlót szedett,és nem lett volna tőle sokkal hangulatingadozósabb,fáradékonyabb és letargikusabb)

2018. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
19%

NYOMORULTAK. Itt nem a gyógyszer esetleges mellékhatásairól vanszó!


Itt arról van szó, hogy ők egy pár és rendszeresen kiélik az állítólagos szerelmüket az ágyban. Ahol az egyik fél gumi nélkül szeretné és áttérne a tablettára. Csak a másik ebben nem partner, mert ő úgy van vele, hogy gumiban is elég jól meg van ő bäszva, minek kerüljön többe a másik öröme miatt a dolog havi 200 forinttal. Jó, a srác ebbe a gyógyszerbe eddig nem adott pénz, de gyanítom, hogy a lányka sem adott a kotonba eddig, csak a lukat tartotta oda.


Egyébként én nem látom az árkülönbséget a gumi és a gyógyszer között a gyógyszer drágaságára nézve. 12 óvszer is 2000 forint és nagyobb étvágy mellett elmegy egy hét alatt simán. Az havi 4*2000, 8000 forint. Tudom van olcsóbb is valamivel, de bízzon meg az benne akinek van pénze pelenkára.


Én egyébként férfi létemre sem támogatom a gyógyszer dolgot, de mint írtam itt nem erről megy a vita, hanem a felek fillérbäszásáról és önzőségéről.

2018. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!