Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátomat, hogy fizesse a fogamzásgátlóm, ha azért akarja szedetni velem, mert a gumi neki nem jó?

Figyelt kérdés

Felesben akarja, de ha rajtam múlna inkább vennénk gumit.

Már megvettem a gyógyszert 3 havi adagot miatta, mert eleinte úgy volt visszaadja az árát. most úgy van, hogy visszaadja a felét.

Soha többé nem veszek meg előre semmit, amit később majd valaki más utólag "kifizet".


Nappalis egyetemisták vagyunk, ezért veszekszünk "filléreken" :(



2018. jan. 30. 08:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
100%
Hat, akkor nincs mit tenni. Amig ezzel a farokkal akarsz egyutt lenni, addig egyel kevesebbet, aztan egyszer hatha megjon az eszed is.
2018. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
23%

"annyival nem jobb, hogy akár 100 forinttal is többet költsek rá, mint amennyit gumira költenék."


Az egyik így vélekedik arról, hogy a másik gumi nélkül szeretné. A másik meg nem ad a tablettába. Milyen kapcsolat az ahol még a szexuális kielégülést is elspórolják, elbsszák egymás elől. A spórolás még egy dolog, de bakker, ne szrd már le azt, hogy neki gumi nélkül jobb lenne, ha már ő a párod. Meg is érdemlitek egymást.

2018. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
47%
Önzőek vagytok mind a ketten. Pénzzel is és a szexben is.
2018. jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ha felajánlaná, hogy fizeti az egészet, akkor sem szednék ilyen szarokat, nem teszem magam tönkre, köszi. (1x szedtem 1 dobozzal, elég is volt 1 életre.)
2018. jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
33%

#23 nagy igazságot fogalmazott meg.


Egyébként 3 havi adag fogamzásgátló körülbelül 8000 Ft. Ez egy hónapra leosztva 2600 Ft. Tehát te havi 1300 Ft-ot hisztizel, hogy azt neked kell fizetned. Úristen, micsoda hatalmas összeg...

2018. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:
#25 ha dolgoznek mar nem lenne az. nappalis diakkent eltartom magam.
2018. jan. 30. 09:55
 27/64 A kérdező kommentje:
Megtanultam az evek alatt, hogy sok kicsi sokra megy.
2018. jan. 30. 09:55
 28/64 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ne szedj fogamzásgátlót. Nem kényszeríthet rá a barátod. Ha neki nem tetszik a gumis szex, keressen magának más nőt. Egyébként is jobban jársz nélküle, ha ilyen a felfogása és a viselkedésé.
2018. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
53%

Szóval kezdetetben volt egy fogamzásgátló módszer, ami neked jobb volt, és mindkettőtöknek olcsóbb.


Most van ez, ami neki jobb, és mindkettőtöknek drágább.


Szerintem a kétharmadát kérd el tőle, nehogymár az ő élvezete miatt fizess többet a saját egészsègkárosodásodra.


Valamennyit viszont neked is kellene bele adnod, mert a védekezés közöd feladat.


Ha hajlandó voltál kompromisszumra, azaz bevállaltad a bogyót, nem vagy önző.


Ő viszont hülye volt, hogy az egész költséget magára vállalta, erre jött rá túl későn.


Kérd el a bogyó árának kétharmadát.

2018. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél inkább vibrátort, azzal jössz ki a legolcsóbban!
2018. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!