Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátomat, hogy fizesse a fogamzásgátlóm, ha azért akarja szedetni velem, mert a gumi neki nem jó?

Figyelt kérdés

Felesben akarja, de ha rajtam múlna inkább vennénk gumit.

Már megvettem a gyógyszert 3 havi adagot miatta, mert eleinte úgy volt visszaadja az árát. most úgy van, hogy visszaadja a felét.

Soha többé nem veszek meg előre semmit, amit később majd valaki más utólag "kifizet".


Nappalis egyetemisták vagyunk, ezért veszekszünk "filléreken" :(



2018. jan. 30. 08:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
49%

#40

"én nem látom az árkülönbséget a gumi és a gyógyszer között"

.....

"Az havi 4*2000, 8000 forint"


??????? :D :D

Az én gyógyszerem 3 hónapra 10.000 ft.

3*8000 az 24.000, ennyi lenne a gumi 3 hónapra. (Bár én mondjuk mindenhol drágábban láttam a 12 db-os kiszereléseket, mint 2k, de oké)

Végülis nincs különbség a 10.000 és a 24.000 ft között....


Vagy neked ez hogy jött ki? :D

2018. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:

12 óvszer is 2000 forint


HOL?

3db-os 1000 Ft szokott lenni

Míg három havi bogyóm 8e

2018. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
66%
Ne hülyéskedjetek már... 1700 ft 12 db, ha rendelitek. Ugyanaz a márka, ugyanaz a minőség. Tessék már használni azt a qrva googlet ... Nem mérgezni magad csak ezért...
2018. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
nekem mindegy mennyi, én is utálom a gumit
2018. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:

[link]


Amit én tudok fogamzátló az 8000 körül van, azt viszont nem tudom, hogy meddig elég.

Megnéztem gyorsan. 3x21 tabletta van 8000 környékén, napi egy drabos adagolással. Tehát annyiba kerül a gyógyszer 3 hónapra mint az óvszer egy hónapra.


Ez a szerencsétlen kérdező meg azt hiszi, hogy most spórolnak, közben meg verik a pénzt kotonra.

2018. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:

#43

"csak ezért"?

Honnan a túróból szeded, hogy "csak" az ára miatt nem gumizunk?

De mondjuk ez is egy szempont volt, amellett hogy óvszerrel az aktusból csak fájdalmat éreztem, és macerás volt....

2018. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
88%

Nekik az a párszáz forint is rengeteg, hiszen csórók.


Ha csak az egyiknek lesz valami jó és plusz kiadással jár, fizesse csak az egyik. Ha havonta 150 felett keresne a csaj, elhiheted, hogy nem szórakozna párszáz forinton, hogy örömet okozzon a másiknak.


Viszont van az a csóróság, amikor mittudomén 300 ft a fizetéséhez képest annyi, mint 150es fizetéshez a 15000 ft lenne.


Gondolom azt sem tartod önzőnek, aki havi 15at nem költ csak szexnél! a másikra pusztán azért, hogy erősebb ingertől legyen orgazmusa.


Én nem áldoznék a pénzemhez képest nagyobb összeget, hogy a erősebb orgazmusa legyen a másiknak. A srácnak nincsenek merevedési gondjai, van is orgazmusa, a szexnek rengeteg formája van. Nem költenék számomra nagyobb! összeget havonta, hogy a párom nagyobbat élvezzen.


Ha nem lenne orgazmusa, vagy allergiás lenne, vagy merevedési gondjai lennének a gumi miatt, akkor igen, mert rá lenne szorulva, de van az az eset, amikor az intenzívebb dugás érzése luxus.


Amúgy csórók mindketten, nem látod, milyen önző a pasas, hogy a saját szexuális életének(mert a csajnak elég jó gumival) javítása érdekében lehúzza a csóró barátnőét?


És a mellékhatásokról még szó sem volt, pusztán az elvről. Akkor áldozunk drágább dolgokra, ha az alap életszínvonal megvan.


Itt nyilvánvalóan nincs meg.


Én is albiztam, 300ftból 2 napig jóllaktam.

2018. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
Lidl-ben 12db-os gumi 800 Ft. Nem feltétlen kell a legdrágábbat megvenni csóró egyetemistaként.
2018. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy amíg nem fizeti, nem szeded. Ennyi.

Bár szerintem már ott bukik a dolog, hogy nem tudok normálisan megegyezni a fogamzásgátláson, hiszen a kérdésből látszik, hogy te a hátad közepére nem kívánod a tablettaszedést.

2018. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:

Akik azt írják, hogy ez önzősèg, fillérbaszás, azok megnézném hogyan élnének úgy, hogy egész nap az egyetemen ülnek és ezért semmi pénzt nem kapnak senkitől + elveszi az időt a napközben vègezhető munka elöl.

Így teremtsd meg magadnak a havit kaját, fizess rezsit, vegyél bkv bérletet, de még költeni kell drágább védekezésre is, mert a partnerednek az olcsóbb nem jó...

2018. jan. 30. 20:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!