Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már így, mit tettetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már így, mit tettetek?

Figyelt kérdés
Voltál már úgy, hogy szerelmes lettél valaki olyanba,akibe nem kellene? Hogy már fáj annyira szereted és ő is téged, de tudod jól, hogy nem lenne jó mert nem az a hűséges fajta stb. Mit tettél, hogy el tudd felejteni?

2018. febr. 26. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem leszek szerelmes olyanokba, akikkel nem tudok elképzelni egy normális kapcsolatot.
2018. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó neked, én nem így működöm sajnos..
2018. febr. 26. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Marha rossz, én is szerelmes vagyok egy olyan emberbe, aki hűtlen volt hozzám :/
2018. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos voltam mar ebben a helyzetben. Nekem az segitett kilabalni ebbol az egeszbol, hogy megismertem valaki mast, aki sokkal jobb volt hozzam.:) Probaljatok meg nyitottak lenni/maradni, mert lehet valaki mas is nyitni fog feletek. :)
2018. febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lenne aki jobb hozzám és talán sikerülne is elfelejteni a másikat, de valamiért, valahogy valami állandóan eszembejuttatja. Volt, hogy már úgy tűnt minden rendben mikor teljesen véletlenül találkoztam vele szinte semmi esély nem volt rá. Volt,hogy honapokig nem találkoztam, nem beszéltem vele aztán megint előkerült. Ez már harmadik éve lassan,hogy próbálom kiverni a fejemből.
2018. febr. 26. 16:21
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen személy .Ha véletlenül összefutunk akkor nem köszönök rá nem nézek a szemébe sem .Én nem tudok az ilyen személyre ràn3zni sem àtn3zek rajta mert ezt érdemli.Ha majd egyszer veszi a fàradsàgot és bocsànatot kér esetleg köszönő viszonyban lehetünk de semmi több.Nem tisztelt tudta hogy belevoltam zugva ő simàn àtnézett rajtam nem kellettem neki kinevetett.Szerencséje van én nem vagyok olyan aljas mint ő .
2018. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A távolság, az eltávolodás segít.
2018. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen a tsvolsàg sokat enyhitett a fàjdalmamon .Megbàntottam kb 2êvig szendvedtem .
2018. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!