Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális a barátom kifogása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a barátom kifogása?

Figyelt kérdés

A héten találkoztunk volna, de azt mondja inkább jövő héten mert nagyon hideg lesz...tényleg van minimum mínusz 10 fok.... meg esik a hó.

Mikor ezt mondta én megharagudtam rá... mert sajnos sokszor amúgy sem tudunk találkozni és úgy voltam vele, hogy legalább akkor találkozzunk amikor legalább idő van. Mondtam neki hogy nehogy az legyen hogy mindig van valami kifogás.

Múlt héten találkoztam vele, egyszer hétköznap és egyszer hétvégén de előtte héten nem, csak akkor más okból.

Ő azt mondja egy hét még nem nagy gond... meg hogy majd jövő héten biztos jobb lesz.Csak nekem meg az nem tetszik hogy így is heti egyszer vagy kétszer találkozni, mert vagy neki nincs idő vagy nekem (mikor tényleg nincs) és akkor sajnálom hogy meg az idő miatt nem.Máskor volt rá példa hogy ugyan nem volt betervezve, de hirtelen felszabadult ideje, akkor szólt rögtön hogy esetleg ráérek-e.Meg múlt héten magától mondta hogy találkozunk.

Ez nem azt jelenti hogy nem is beszélünk, mert napokon át ő írogatott magától nekem,szóval gondolom nem az van hogy nem érdeklem... csak találkozni nem akar.

Nem akarok ráakaszkodni és azt is megértem hogy ilyenkor nem járkál ha nem muszáj... csak nem könnyű.

Igazából az szerintem a gond hogy buszoznia kellene, vagy kellene nekünk hogy találkozzunk és ezért sem akar..



.



2018. febr. 27. 17:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Nos, én Kanadában élek, itt sokszor van -25, -30 fok is, az emberek mégis találkoznak, randiznak, elmennek dolgozni, boltba, szórakozni. Kabát, sál, sapka, kesztyű. Persze ha nincs kedve, akkor nincs kedve.
2018. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor ezt mondta én megharagudtam rá..."


Akkor vele kell megbeszélni, nem a GYK-ra írnogatni. :)

2018. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én is rühellem ezt az ocsmány időt, ami most van. Miért nem mész át te hozzá?
2018. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Átmennék én hozzá, arra gondoltam csak szerintem nem akar a hidegben hazakísèrni este. Mindig haza szokott.
2018. febr. 27. 19:43
 5/20 A kérdező kommentje:
Sötétben tudnék csak hazajönni tőle ezért kellene hogy elkísérjen.
2018. febr. 27. 19:53
 6/20 A kérdező kommentje:

Amúgy más dolgokban meg azért igyekezett a kedvemben járni meg megcsinált dolgokat ha kértem, írogatott nekem magától, elment valahova velem főleg miattam, meg elmondhattam neki mindig ha valami bántott....meghallgatott....


Szóval, nem az jönne le hogy nem vagyok fontos neki, de ezt nem tudtam hirtelen hova tenni..

2018. febr. 27. 21:19
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nemtom,én hidegben is elmennék a barátommal császkálni, főleg, ha ritkán jut lehetőség.

De ő ezekszerint másmilyen fajta. Ő itt a komfortérzetet helyezte előtérbe. Ettől még szerethet téged, de nem feltétlen annyira, mint azt te eredetileg hitted. Szal tűzön-vízen nem kelne át érted.

25/L

2018. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

:( Ilyenkor úgy érzem már bánom hogy beleszerettem..... nem akarok fájdalmat.


Már azon is gondolkodtam, hogy el kellene hagynom.... ha nem vagyok elég fontos neki.

De ez nekem akkor is ellentmondásos, mert más dolgokat meg hajlandó volt megtenni miattam.

Bár azokra is először nemet mondott, aztán végül mégis megtette... volt amikor meg egyből megcsinálta, hiába volt fáradt már a nap végére, segített amiben kértem.

Meg amúgy hajlandó volt velem dolgokra, amik magától nem igazán jutottak volna eszébe... ha nem lennék neki elég fontos, akkor miért változtatna magán, vagy a "szokásain" például?


Lehet én vagyok hülye de azt is érzem, hogy fontos vagyok azért neki, de bizonytalan is vagyok...

2018. febr. 27. 21:43
 9/20 A kérdező kommentje:

Még a családi dolgaimat is elmondhattam neki, ami problémám volt, és abban is meghallgatott, pedig nem kis semmilyen problémáról van szó...


Vagy például mondtam neki egyszer, hogy írhatna nekem többet, erre ő mondta hogy nem érzi/érezte hogy elhanyagol de azóta írt nekem jobban például.... szóval valamennyire igyekszik a kedvemben járni úgy látom...

Meg előfordult hogy magától kezdeményezte a találkozót....


De most akkor mi az ég van? Miért tesz meg néha "nagyobb" dolgokat is miattam, de most meg csak a hideg miatt miért mond le a találkozásról?


Ajj... bocsánat a sok írásért de nekem ez nem fér össze.

Szeretnék tisztán látni.

2018. febr. 27. 21:49
 10/20 anonim ***** válasza:
Menj át hozzá, haza meg taxival. Probléma megoldva.
2018. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!