Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális a barátom kifogása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a barátom kifogása?

Figyelt kérdés

A héten találkoztunk volna, de azt mondja inkább jövő héten mert nagyon hideg lesz...tényleg van minimum mínusz 10 fok.... meg esik a hó.

Mikor ezt mondta én megharagudtam rá... mert sajnos sokszor amúgy sem tudunk találkozni és úgy voltam vele, hogy legalább akkor találkozzunk amikor legalább idő van. Mondtam neki hogy nehogy az legyen hogy mindig van valami kifogás.

Múlt héten találkoztam vele, egyszer hétköznap és egyszer hétvégén de előtte héten nem, csak akkor más okból.

Ő azt mondja egy hét még nem nagy gond... meg hogy majd jövő héten biztos jobb lesz.Csak nekem meg az nem tetszik hogy így is heti egyszer vagy kétszer találkozni, mert vagy neki nincs idő vagy nekem (mikor tényleg nincs) és akkor sajnálom hogy meg az idő miatt nem.Máskor volt rá példa hogy ugyan nem volt betervezve, de hirtelen felszabadult ideje, akkor szólt rögtön hogy esetleg ráérek-e.Meg múlt héten magától mondta hogy találkozunk.

Ez nem azt jelenti hogy nem is beszélünk, mert napokon át ő írogatott magától nekem,szóval gondolom nem az van hogy nem érdeklem... csak találkozni nem akar.

Nem akarok ráakaszkodni és azt is megértem hogy ilyenkor nem járkál ha nem muszáj... csak nem könnyű.

Igazából az szerintem a gond hogy buszoznia kellene, vagy kellene nekünk hogy találkozzunk és ezért sem akar..



.



2018. febr. 27. 17:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hát pl nekem se fér össze. Hogy ez a hideg ez miért gátolta, miért szegte kedvét. Lehetséges pl akár az is, hogy esetleg nem érezte jól magát, csak mint férfi, félt bevallani, hogy "elgyengült", bár ez nem gyengeség; mindenkinek lehetnek rossz, nehéz napjai.

Szóval változatlan mód fogalmam sincs. Így mondjuk picit még árnyalva lett a kép, hogy tényleg akkor úgy tűnik, gondoskodik ő rólad, törődik veled, pátyolgat. Lehet, hogy csak kimerítette az élet, csak nem tudja ezt neked szavakba önteni. Ha mostanában is volt már, adta jelét, hogy azért törődik veled,és ezek nem mondjuk ilyen 1-2-3 hónapos történetek már, akkor még szerintem fontos lehetsz neki valamennyire, és ez a dolog még akár menthető. Csak beszéljétek meg, kommunikáljátok ki magatokból egymásnak őszintén, nyíltan, aztán majd meglátjátok, mi lesz. Azért alkottok egy párt, azért kötöttetek ilyen "lelki szövetséget", mert elvileg megértitek egymást, és valamit jelentetek egymásnak. Csak úgy én nem nagyon jönnék össze senkivel. Csak azért, hogy elmondhassam, hogy van valakim, és ne érezzem magam magányosnak meg k*va carul.

2018. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
*szal az meg már ilyen társ-pótlék lenne, meg kihasználás, de itt úgy látom, nagyon nem erről van szó. Csak akkor így meg tényleg tökre totál értelmezhetetlen a viselkedése, a hozzáállása dolgokhoz. Lehet az is, hogy pl nem a torka feje fájt, hanem fáradt volt egyszerűen kimerült. Amúgy ilyenkor föl lehet tuningolni a szervezetet gyümölcsökkel, gyümölcslevekkel. Praktikus, szerintem mondd meg neki:)
2018. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Amúgy ő hányadik barátod és hány évesek vagytok?
2018. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Igazából, ez hogy elmondtam neki hogy több figyelmet szeretnék, pontosabban hogy írjon többet ez a múlt héten volt. Akkor 4 napig ő kezdeményezett magától beszélgetést.

Csak hogy tényleg pontos legyek: pénteken, szombaton, vasárnap és tegnap.


Szóval ez például egy frissebb dolog...


Korábban is volt hogy úgy éreztem nem oké minden, de akkor azokat megbeszéltük, ő is tudta mit rontott el meg én is a saját hibáimat.


Szóval ez van.

2018. febr. 27. 22:45
 15/20 A kérdező kommentje:
Nekem ő az első barátom...
2018. febr. 27. 22:46
 16/20 A kérdező kommentje:

Én 21 vagyok, ő 31 , néhányak szerint ez se ideális biztos lesz aki meg is vet miatta... de szerintem az hogy szeret-e az nem attól függ...

Mert hát ott vannak amiket írtam, hogy miket csinált....

2018. febr. 27. 22:47
 17/20 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott, hogy vajon hagyjam-e ott de mindig eszembe jut a sok jó dolog is amiket írtam, hogy csinált miattam. És van még amúgy más is, de már nem akartam leírni mindent.
2018. febr. 27. 22:52
 18/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, még egy dolog: az amúgy jellemző rá hogy nehezebben fejezi ki az érzéseit, gondolatait mint én. Bár ennek szerintem a jelenlegi helyzethez nincs köze, de mindegy.
2018. febr. 27. 22:53
 19/20 A kérdező kommentje:

Különben, írt ő korábban is magától, érdeklődött felőlem.... nem arról van szó hogy nem de én mégis szerettem volna hogy kicsit többet.... erre mondta hogy sokszor egyszerűen megelőzöm... de aztán tényleg jobban írt. Mondhatni olyan kora reggel, hogy ha akartam volna se tudtam volna megelőzni.


Szóval nem az történt, hogy korábban sosem keresett....

2018. febr. 27. 23:02
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy kifàradt és mivel nem a szavak embere igy nem magyaràzkodik.Az is lehet hogy közbejött neki vmi csalàdi dolog de nem érz hogy te is menj hozzá vagy ez ilyen magàn dolog. .
2018. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!