Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mennyire van esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mennyire van esély?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt. Az elején nagyon romantikus volt, ez közben alábbhagyott valamennyire, bár nem teljesen, csak más formában mutatkozott meg. Hozzá kell tenni, hogy egy időben sokszor én csináltam problémát.Mostanában kevesebbet találkoztunk, és nekem ez kezdett az agyamra menni, meg hiányoltam a figyelmességét meg ilyesmi. Ezt elmondtam neki, először nem értette, aztán elkezdte átlátni amit mondok és mondta hogy reméli változik pozitív irányba. Az igaz hogy én sem voltam mindig a topon mikor találkoztunk és ilyesmi, meg ő sem (fáradtság, külső problémák miatt). Mikor találkoztunk hogy megbeszéljük mi legyen, akkor valahogy nagyon nem úgy tűnt hogy szakítani akarna. Azt mondjuk mondta, hogy egy ideje nincs benne annyi szenvedély meg nem úgy szeret, mint az elején. De azt is mondta, hogy azért fontos vagyok neki és igyekszik törődni velem... ez a része talán látszott is mert nehéz helyzetekben mellettem volt meg ilyesmi.Mivel én hiányoltam, hogy tegyen többet a kapcsolatunkba, ezért azt mondtam neki, hogy ha nem fog többet tenni érte, meg hasonlók akkor talán szakítok. Ez azért volt, mert úgy éreztem én többet adok bele mostanában, mint ő.Amikor találkoztunk, végülis nem volt rossz, de valahogy hiányoltam volna a figyelmességet meg ilyesmi, korábban figyelmesebb volt sokkal, jobban látszott hogy akar. Meg hogy annyit találkozzunk, mint korábban.Azért mondtam neki a szakítást, mert elegem lett, hogy nem olyan a kapcsolatunk mint volt. Mióta ezt mondtam neki, hogy rajta múlik változtat-e, azóta például jobban keres, én direkt kevesebbet őt, de ő nekem akkor is ír és érdeklődik felőlem. Illetve az új találkozókat is ő találta ki előre.Lehet durva volt a részemről ez, de meguntam. Szerintetek van esély, ha igyekszik?


Arról biztos nincs szó, hogy más lenne neki rajtam kívül, elmondása szerint az is lehet a háttérben, hogy mások nem kötődtek hozzá így, meg hát amúgy olyan sok tapasztalata nincsen, hiába volt már kapcsolata.



2018. márc. 4. 17:07
 1/3 A kérdező kommentje:

Amúgy valamennyire éreztem, hogy fontos vagyok neki, mert mint mondtam, a nehezebb helyzetekben mellettem volt, meg azért nem mondhatom hogy egyáltalán nem keresett, de mégis én tettem bele többet mostanában. És bevallom hiányolni kezdtem a romantikát is.


Neki a munka is ott volt néha, nekem külső problémák, ezek is biztos közrejátszottak..


Én úgy vagyok vele, hogy azért egy esélyt talán még érdemes adni neki, mert minden kapcsolatban lehetnek problémák meg hullámvölgyek.

Bocsánat ha hosszú lett.

2018. márc. 4. 17:11
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyébként vannak dolgok, amik ugyanúgy megvannak, mint az elején, például a közös érdeklődés, beszédtéma, vagy az hogy azért figyelmes velem egy nehéz helyzetben ha problémám akad. Az udvariassága is megvan, hétköznapi helyzetekben, mikor előre enged ha buszra szállunk, vagy leülünk, kinyitja az ajtót, segít levenni a kabátom ilyesmi.

Szóval nem teljesen tűntek el ezek a dolgok...


Én most bízom benne, hogy helyre lehet hozni.

Ki mit gondol erről külső szemmel?

2018. márc. 4. 17:23
 3/3 Izabella220 ***** válasza:
Tudod tapasztalatból írom.Volt egy fiú nagyon szerettem,ő is engem csak 1 gond volt.Romantikus tipus vagyok ő nem.Nehéz elhinni de megváltoztatni egy embert nem tudsz.És pl azért nem,mert észre sem veszed de ő nem érzéketlen hanem a természete ennyi és kész.El kell döntened neked elég annyi amit ő ad,vagy keresel mást.
2018. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!