Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom külföldre megy dolgozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom külföldre megy dolgozni. Probléma, vagy áldás? Nemtudom eldönteni.

Figyelt kérdés

Úgy kezdeném, hogy eddig is hétvégén találkoztunk csak, vagy max kétszer a héten, suli miatt is stb.. A munkája úgy lenne, hogy minden héten pénteken indulnak haza, hétfőn éjjel indulnak vissza, és max 240km-re lesz tőlem. Tudom, hogy nem egy nagy dolog ez így, hisz vannak akik hónapokig nem látják a párjukat, de fiatal vagyok én is, és ő is, viszont 3 hónap van vissza sulimból, utána szeretnék én is menni utána.

Féltem nagyon. Írnátok kérlek tippeket, hogy mivel tereljem el a rossz gondolataimat erről? Nagyon el vagyok keseredve :(

19/L.


2018. márc. 5. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem, h mi a probléma, ha amúgy sem befolyásolja a találkozásaitokat, ráadásul ha 3 hónap múlva mész utána, akkor azt nyögve-nyelve is ki lehet bírni. Csak te kerítesz ekkora feneket ennek, mert "külföld". Viselkedj felnőttek módjára és ne hisztérikázz, vagy keresd a problémát! Örülj annak, h hétvégente haza tud járni...
2018. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2018. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 1800 km-re voltam a barátomtól és 3 hónapig nem találkoztunk. Net se nagyon volt a staff házban. Na én mit mondjak? :D Sírtam folyamatosan két hétig, hiszen teljesen egyedül voltam Skóciában.

A 240 km nem sok, otthon is lesz hétvégén, mi a problem?

2018. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazabol nincsen problema.. A problemat en generalom, ezt tudom. Csak nagyon hirtelen jott, mai napon kezdett munkát keresni, és ma este meg is kapta már. Ettől a hirtelenségtől ijedtem meg. Tudom, hogy menni fog, felnőtt fejjel fogok gondolkodni, el kell rejtenem a kis hisztis énemet, hiszen ő sem fogja a hisztit a végtelenségig bírni.
2018. márc. 5. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Semmi okod nincs a hisztire, soha, semikor. A nőtől a legundorítóbb dolog. És ezt nőként mondom. Akkor sem lenne okod rá, ha 3 hónapra menne ki. Dolgozni megy, nem szórakozásból vállalja. Nyilván neki sem egyszerű. De ekkora butaságot, h együtt sem éltek, semmit nem befolyásol a dolog, mert hétvégente fogtok találkozni és ebből ügyet csináli, csak mert 250 km-re alrébb lesz a munkahelye... :D Jesszus, segíts!
2018. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy fogtok találkozni, mint eddig. Csak sokkal több pénzt fog keresni, kevesebb munkával. :D


Én megtudtam, hogy mehetek Skóciába, rá két nap múlva indultam. Előtte 1 hónapig nem is találkoztunk.

2018. márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rövidujju válasza:
Nagy levegő,dölj hátra és nyugodj meg.Minden ok.Hamarosan mehetsz te is.A biztosabb jövőtök érdekében ez igazán semmiség.
2018. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!