Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Örökké tarthat az első szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökké tarthat az első szerelem?

Figyelt kérdés

3-4 évvel ezelőtt egy srác szerelmes volt belém, ahogy én is belé, de mikor ő ezt bevallotta és megkért, hogy legyek a barátnője én nemet mondtam, mert túl fiatalnak éreztem magam egy kapcsolathoz.

Az élet aztán elválasztott egymástól, közben neki is és nekem is volt pár kapcsolatunk(de én személy szerint egyik barátomat sem szerettem). Most meg újra találkoztunk, az elmúlt hetekben beszélgettünk is és én úgy érzem, hogy még mindig ugyanazt érzem iránta, mint régem. Szerintetek mondjam meg neki? ( ő még mindig haragszik rám, bár nem mutatja, de én érzem)

Úgy érzem, hogy ő az igazi, de fogalmam sincs, hogy mit tegyek.

Előre is köszönöm a válaszokat.

20/L



2018. ápr. 6. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nehéz megmondani, mert sosem tudhatjuk mit hoz még a jövő, de szerintem egy próbát mindenképp megér, ne szalaszd el a lehetőséget, mert lehet, hogy később megbánod.


Egyébként a nagybátyám már 35 éve él boldog házasságban a feleségével, őket látva hiszek a szerelemben és abban, hogy akár az első szerelem is tarthat örökké. :)

2018. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ő az igazi, össze tudsz vele kapcsolódni lelkileg, és megbocsát. Ha meg nem ő az mégsem, akkor ne bákódjál, mert van még hal a tengerben.
2018. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*esendő emberek vagyunk mind, mind tévedünk.
2018. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!