Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom és köztem 3 év a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom és köztem 3 év a korkülönbség, én vagyok a nő. Jövőre leszek 40 éves. Szerintetek ez idővel jelentheti a kapcsolatunk végét? (pl. lecserél fiatalabbra)

Figyelt kérdés

2018. ápr. 8. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem 3 év egyáltalán nem sok, magyarul ő is 37 éves. Ez csak a férfiak tévképzete, hogy ők kortalanul elkelnek bármikor, gyakorlatilag max ha nagyon kivételes pasi, abból meg azért kevés van. Plusz elvileg valamiért veled van, én azért még hinnék abban, hogy elvileg szerelemből.
2018. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Igen, a férfiak automatikusan lecserélik a nőket, ha betöltik a 40-et, nincs kivétel, nem is látni 40 éves nőt korabeli férfival.

Vicces kérdés volt, köszönjük!

2018. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

a párom nem 37 éves, hanem 35.

én idén töltöm a 39-et, jövőre a 40-t.

2018. ápr. 8. 10:23
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez hülyeség. Engem a 43 évesen egy 41 éves nőre cserélt le, miközben én 35 vagyok. Szóval nem korfüggő a hűség.
2018. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha folyton ezen agyalsz, akkor nem fogod tudni átadni magad az érzésnek, a szárnyalásnak. Milyen szerelem, kapcsolat ez így? Folyton gondolkodva, gyanakodva, buktatókat keresve, fiktív helyzeteket kitalálva? Ne spilázd túl, inkább legyél szerelmes.
2018. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Köztünk 14 év van, mégse akarom elhagyni. Miért akar a bűvös négyestől minden nő megkattanni?


27/F és 41/N

2018. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Köztünk 14 év van, mégse akarom elhagyni."


hehe


majd ő fog téged elhagyni.


27 éves srác nem hiszem, hogy nyugdíjig kihúzza veled.

2018. ápr. 8. 10:47
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Hmm....ugy erzem, hogy a kerdezo a hanyatlast erzi magaban, torod a negyvenet, a szepseged a bajod, a kisugarzasod mekopott, latod magadon gondolom....ez ezert irtad ki a kerdest is. Egy no ngyven korul hanyatlik....mig a ferfiak akkor kezdenek nagy altalanossagban “sarmosodni” nehez elfogadni, tudom. De a fagyi visszanyal a sok porba tiport onbecsulesert amit okoztal mas ferfiaknak.
2018. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

tiszta vodka, te vagy a gyakori szégyenfoltja, a legostobább kommentelő.

írjál még valamit, hadd szórakozzak.

2018. ápr. 8. 12:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, teljesen személyiségfüggő.
2018. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!