Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom és köztem 3 év a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom és köztem 3 év a korkülönbség, én vagyok a nő. Jövőre leszek 40 éves. Szerintetek ez idővel jelentheti a kapcsolatunk végét? (pl. lecserél fiatalabbra)

Figyelt kérdés

2018. ápr. 8. 09:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%

Én vagyok a 27 éves "srác", khöm.


És nem fogom elhagyni a kor miatt. De jó, hogy degradálod a másik kapcsolatát, így látatlanban is. Csak itt rettegsz a nevetséges kis három éveddel, mint ha bármit számítana. Felnőtt emberek közt mit számít ez?


De kár írni az ilyen gúnyos embereknek segítő szándékkal.


Végülis ki tudja? Már lehet, hogy most is két 20 évessel csal! :D

2018. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is a 3 év az semmi. Jelentéktelen. Ezen nem tudom mit kell ennyit lovagolni...

De ha ennyire flsz akkor valószínűleg már most is gondok lehetnek a kapcsolatotokban, ha ennyire bizalmatlan vagy. Ez nem jó.

2018. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező sztem itt az a gond hogy te öregszel ràncosodol ő mivel férfi neki másképp van ez az öregedés .Elmondom hogy nem minden férfi ilyen vannak kivételek .Ezt nőként mondom.Neked kell érezni hogy mennyire szeret m3g a párod ha ugyanugy mint eddig akkor mehgnyugodhatsz hogy nem fog lecserélni.Képzeld a sztarok között is van olyan aki nem a fiatal húst igénylik és helyesek is .:D
2018. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!