Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legnagyobb áldozat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb áldozat amit képes voltál megtenni a szerelmedért?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 23:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engedtem az anált, pedig nem szeretem, illetve nem szóltam semmit, hogy szakítás után egy évvel is az exével lakik.
2018. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elköltöztem hozzájuk. Beköltöztem az "anyós" házába, mert nem akart albérletbe menni mert hogy az pénzkidobás. Plusz elviseltem ott a rengeteg köcsögséget amit a testvére csinált velem, amit azért viseltem el, hogy neki jó legyen.

Most már nem viselem el... és nem lakok ott.

2018. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Megettem anyósom főztjét. Pedig nem erőssége a konyha. Sem.
2018. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Lemondtam rengeteg pénzről miatta, illetve testvéreim, mamám, és apámmal sem vagyok beszélő viszonyban. Ezt úgy kell elképzelni hogy a szüleim és nagyszüleim megmondták hogy amíg vele vagyok addig ne számítsak semmire. Eközben tesóim házat, autót és ezen felül is anyagi támogatást kaptak. Egyáltalán nem zavar nem is érdekel, mert ha annyira érdekelne akkor nyugodtan megjátszhattam volna hogy nem vagyunk együtt vagy haza viszek bemutatni egy nekik megfelelő egyént, de sajnos nagyon nem érdekel a zsarolásuk ugyanis a mai napig mondják hogy ha ott hagyom kaphatok én is a tortából. 6 éve vagyunk együtt inkább élek szerényen egy kis házba falun boldogan, felőlem meg is fulladhatnak a milióikba.
2018. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!