Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés
19\L vagyok, egyetemista. Nem olyan régen az egyik tárgyból segítségre szorultam, ezért egy ismerősömön keresztül felvettem a kapcsolatot egy sráccal. Megbeszéltük, hogy hol és mennyiért segít nekem felkészülni a zhra. Jött is pár napon belül(a lakásunkra), és mivel nagyon sokat segített több időpontot is egyeztettem vele. Az órák után mindig nagyon jól elbeszélgettünk, nagyon értelmes srácnak találtam. Többször volt hogy ramirt Facebookon, meg hogy találkozzunk suliban és igyunk meg egy kávét. Persze mindig mentem mert kedvelem. A baj az, hogy barátnője van 9 hónapja. Többször is észrevettem, mintha kicsit közvetlenebb lenne velem, ahhoz képest, hogy barátnője van, DE nem nyomult rám sosem. Múlt héten hirtelen feltette a kérdést (Facebookon), hogy nekem tetszik-e ő. Nyilván fura a szitu, le is írtam neki hogy ha nekem barátnőm lenne akit szeretek, akkor nem kérdezgetek ilyet más lányoktól, ráadásul úgy hogy nem a szemembe mondja. Erre irt egy regényt, hogy nagyon tetszik neki, és sosem volt meg ilyen helyzetben, és hogy bocsánatot akar kérni és személyesen is el szeretne mondani ezt nekem. Másnap találkoztunk, elnézést kert, mert “nem akar engem bele rángatni ebbe az egészbe, de hogy az utóbbi időben azt érzi a barátnőjével hogy nagyon sokat van vele, kicsit örül ha egyedül van, és én pont ebben a szerencsétlen helyzetben toppan tam be az életébe.” Hozzátette, hogy jobb hogy nem tudja, hogy nekem o bejön e ( mivel a kérdésre nem válaszoltam neki Messengeren), és hogy megígéri, hogy soha többe nem hozza fel a témát, és hogy megpróbálja magában lejátszani az egészet. Mondta, hogy megérdemelée hogy elmondjam a csajnak, de megbízik bennem. Azóta volt hogy megint “hívott kávézni” , meg hogy együtt tanultunk, de már picit azt éreztem hogy próbál távolodni. Dióhéjban ennyi a sztori, a rossz az, hogy én is nagyon kedvelem őt, de ebben a szituációban nem tudom mit tegyek... rá mozdulni nem akarok, meg nem is szoktam ilyet csinálni, hogy én nyomulok, de akkor is zavar, hogy ott az a csaj..” nyilván azért van a a barátnője, mert szereti, de hogy megismert engem teljesen elment az esze.” Mondta ezt ő, de akkor mégis miért hív engem is találkozni? Miért nem mondja el a csajnak hogy baja van vele? Esetleg mondjam el neki én is hogy nekem is tetszik ő? Nagyon érdekes ez így :(( ( rá vagyok utalva hogy segítsen tanulásban mert nem tudok másat aki jó lenne ebben a tárgyban)
2018. ápr. 16. 19:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
+infó: bevallotta azt is hogy alig várja mindig hogy jöjjön hozzam mert szeret velem lenni. Ez kicsit szíven ütött. Ugyanakkor tudom hogy szereti azt a lányt, de ha szerelmes valaki ilyen létezhet?
2018. ápr. 16. 19:22
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes a csajbaa és lazán dobná, ha biztos lenne egy jobb és új kapcsolatban. Biztonsági játékos, ahogy az emberek többsége.
2018. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tehát ha rányomulnék hagyná és összejönnénk? Ahj...csak ilyen alapon velem is el játszhatja ugyanezt
2018. ápr. 16. 19:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nagyjából ilyesmi a szitu. Vagy összejönnétek, de ott lenne, hogy bármikor veled is eljátszhatja ezt vagy lefeküdnétek, ott hagyna és visszasírná magát az exéhez. Nem túl jó előjelek...
2018. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Kész tények elé kell állítani.

Ő egyenes volt veled, legyél te is egyenes.

Mond meg neki, addig nem lehet köztetek semmi, amíg a barátnőjével van.

2018. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5/5 de nem azt mondta hogy össze akar velem jönni.... ez a szar :(
2018. ápr. 16. 20:05
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Mondj rá igent ha már ennyire bevallotta és dobja a barátnőjét !
2018. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan nem szerelmes a barátnőjébe, ha közben feléd nyit. Szerintem csak nem mer lépni.

Az a tanácsom, hogy legyél vele teljesen őszinte. Valld be neki az érzéseidet, utána az ő dolga, hogy mit kezd vele.

Ha ő kell neked, akkor szerezd meg! Egy jól működő kapcsolatot nem lehet tönkretenni, csak ami egyébként se jó, vagy lenne hosszútávú...

2018. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne ítéld el, mert olyan barátnōje van akivel nem elégülnek ki az érzelmi igényei.Nem tud mindenki mindenkivel szerelembe esni, lehet egy impulzív vonzalom hozta össze ōket ami mégsem vált szeretetté, szerelemmé."A puding próbája az evés."Szakítani mert a kapcsolat nem mūködik nem būn.Húzni a másik ember idejét egy instabil kapcsolatban az rosszabb.Az, hogy te nem akarsz belenyúlni a kapcsolatába pedig jó dolog, mondd el neki.



Egyáltalán nem biztos, hogy veled nem lenne szerelmes és ne tudnátok kiteljesedni egymás mellett.Egyébként apám is úgy ismerte meg anno anyámat, hogy felkészítette a vizsgáira, akkor faternak volt egy csaja akivel nem váltották be az egymáshoz fūzött reményeiket, kölcsönös megegyezéssel intelligensen elváltak.Apám nagyon hajtott muterra, az elhajtotta csomószor mert "zūrös" volt.Aztán vagy 3 hónap után anyám elengedte az elōítéleteit és engedett a vonzalomnak.Szerelem lett belōle, a szerelembōl házasság, abból közös élet és egy gyönyörū kisfiú(én) és egy lány.

2018. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó 🤣🤣🤣🤣🤣
2018. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!