Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátommal nagyon kevés időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal nagyon kevés időt tudunk együtt tölteni, szeretjük egymás, de félek, hogy a kapcsolatunk rovására megy, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Eleve az is gond, hogy még nem élünk együtt, így nagyon ritkán találkozunk, főleg a elkövetkező időszakban nehéz lesz megoldani. Nekem most van a vizsgaidőszakom, neki akkor kezdődik, amikor én befejezem(más intézményrendszerben vizsgázunk). A nyáron mindkettőnk dolgozni fog, júliusra végez a vizsgáival. Augusztus elején meg már megy ki erasmussal fél évre egy távoli országba. Nagyon rossz, hogy nem látjuk sokat egymást, amikor igen, akkor kifacsartak, fáradtak vagyunk. Nem tudom mit tehetnék. Tudom, ezt most ki kell bírni, hosszú távra tervezünk, de nem akarom, hogy kihűljön a dolog. Esetleg tudtok tippeker adni, hogy hogyan erősíthető meg a kapcsolat? Bármi jöhet, közös teve a tevefarmon, bizalmi játékok, valami ami mégjobnan összekötne mindent. Köszi, 19/L és 22F
2018. ápr. 23. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez 2 erett ember kell, 2 ugyanolyan felfogas egy kapcsolat mukodeserol. A regi generecios nok meg tudtak varni a sorkatonasagban szolgalo parjukat, volt 3 ev 1 ev 2 ev, 9honap. Nemis ertem, manapság ez megy,kihul, meg a elalszik a lang. Meg mi az hogy amikor talalkoztok , kifacsartan??? Talan erot kene venni magatokon, orulni egymásnak, kekszelni egesznap... A regebbi genereacios nok es ferfiaknak nem kellett szamitogepes jatekokat játszaniuk a vilaghalon, hogy a kapcsolatuk mukodjon. Leveleztek, telefonaltak, se chatelni stb.. A regebbi genereacios lanyok es fiuk erettek voltak egy komoly kapcsolat mukodtetesere mar 15 evesen is.
2018. ápr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örülünk egymásnak, ha találkozunk, de bocsánat, ha fáradt vagyok napi 8 óra munka és minimum 4 óra tanulás után, nem is beszélve a pályázatírásokról, versenyekről, járulékos házimunkáról stb. Feszültek vagyunk, fáradtak és nem látjuk a végét.Nem arról van szó, hogy nem bírunk egymásra várni, vártunk már 5 évet...... csak nem gondoltuk, hogy ha kivárjuk, akkor sem tudunk együtt lenni. Más, mint ahogy gyerekfejjel elképzeltük anno.
2018. ápr. 24. 00:39
 3/5 anonim ***** válasza:

"Más, mint ahogy gyerekfejjel elképzeltük anno."


Azért 19 évesen sem vagy még felnőtt, max nagykorú. 19 évesen úgy beszélsz mint egy kiélt 40 éves:) Fiatal vagy még, ne türelmetlenkedj.

2018. ápr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik ugyis elo fog allni azzal, hogy "elgondolkoztam, nemis eltunk, nem voltunk fiatalok, csak egymasnak voltunk, szeretnek massal is ismerkedni. fiatal vagy te is megtalalod az uj szerelmed. Koszonom az X evet, szep volt. De hat azt fogadtuk meg gyermekkent hogy egyutt eljuk le az eletunk???!!! " Bumm
2018. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent a mai 20asokkal nem lehet tervezni, meg mindig gyerekek 25 folott is, es a 30as eveik elejen jaro generacioban is nagyon sok komolytalan ferfi es no van.Ma mar nem lesznek olyan kapcsolatok amik fiatal kortol halalig tartanak. Miert nem? sok oka van... Nagyon kivancsi leszek a mostani 20as 30as nok ferfiak mennyit valtoznak 40es korukra.
2018. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!