Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kisegíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kisegíteni ebből a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm, aki hozzám fordult segítségért, senki másnak nem nagyon beszélt róla. Mindenki látta rajta, hogy egy kicsit nyűgös, tegnap viszont mesélt nekem erről az egészről. Nem tudom mit kell ilyen helyzetben tenni, meg még csak 21 vagyok, szóval olyan tapasztalt sem vagyok, főleg nem párkapcsolati téren és nem akarok semmit sem rosszabbá tenni, ezért fordultam most ide. Annyit mondtam ennek a bizonyos barátnőmnek hogy hagyja a francba ezt a kapcsolatot, de egyszerűen nem mer lépni.


Tehát fél éve van együtt egy sráccal, akinek valamiféle személyiség zavara van. (Nem akarok hülyeséget mondani, talán did, ha jól emlékszem) és barátnőm mondta, hogy nem bírja már, a srác volt, hogy verte is. Az elején enyhén csinálta, most már viszont egyre durvább és hiába mondom neki, hogy lépjen le, mint említettem, nem mer, mert nem tudja hogy reagálna rá. Én meg igy egyedül nem tudom mit kezdjek vele.


2017. aug. 14. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ok váltok. Lépj bele a csávó arcába. (vagy ne foglalkozz a dologgal)

31/f

2017. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
öklözőzsírral az arcába
2017. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 látom rájötél idő közben, mire való ;D

31/f

2017. aug. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
redőrséget hívja fel vagy a férfi ismerőseinek szóljon a lényeg hogy mondja el a családjának vagy olyannak akiben megbízik a srácnak meg ne szolgáltasson információt hogy hova megy esetleg psizchiáterhez beutalni
2017. aug. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fél a barátnőd, akkor amikor a srác nincs otthon, te és még pár ismerős szépen villámgyorsan összepakoljátok a cuccait (a barátnődnek), és minden további nélkül ismeretlen helyre költöztetitek.

Közösségi oldalakon tiltás, telefonszámát akár szolgáltatónál, akár appon keresztül szintén tiltja. Ezt tudod neki segíteni.

2017. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!