Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez tényleg olyan elítélendő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg olyan elítélendő, felelőtlen dolog lenne?

Figyelt kérdés
A párommal 5 hónapja vagyunk együtt én 22 éves vagyok, ő 42, 3 hónapja együtt is élünk nagyon jól megvagyunk. Egy helyen dolgozunk és együtt már több, mint 1 éve,szóval úgy érzem, hogy, azért ismerem, mert 0-24-ben együtt vagyunk és sosem volt konfliktusunk, sem a munkahelyen, sem a magánéletünkben. Harmonikus a kapcsolatunk a korkülönbség ellenére is. Szóval az a lényeg, hogy úgy döntöttünk, hogy gyereket vállalunk, de mindenhonnan csak a rosszat kapjuk, leginkább én főleg a korkülönbség miatt és mindenki szerint korai. Szerintünk nem az, és szeretnénk babát, de azt is szeretnénk, hogy a gyereknek legyenek majd nagyszülei, dédszülei. Ebben az esetben mit kéne tennünk? Majd megbékélnek a helyzettel előbb utóbb? Komolyan ekkora felelőtlenség lenne gyereket vállalni, úgy, hogy a kapcsolat nagyon jó és igazából minden adott, ahhoz, hogy egy gyereket feltudjunk nevelni?
2018. máj. 17. 01:59
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Átgondolom ezt az egészet.
2018. máj. 18. 01:05
 32/36 A kérdező kommentje:
Február 26-án született meg a kislányunk. :) A rosszindulatú kommentelőknek üzenem, hogy elvett feleségül és tökéletes társ és apa. Jobbat nem is kívánhatnék. :) Még mindig fülig szerelmesek vagyunk egymásba és mindig mellettem állt egész terhességem alatt. Pelenkáz,etet, játszik vele,kel hozzá. Nem volt még olyan helyzet, amikor nem számíthattam rá. Örülök, hogy a megérzéseimre hallgattam és nem az emberek nagy részére. :)
2019. szept. 4. 14:11
 33/36 anonim ***** válasza:
Akkor kérdező, kívánom Nektek a legjobbakat!
2019. szept. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Te akkor se értetted meg a lényeget és most se érted. A gyereked mire 14-15 lesz és ballagna, az apjára azt fogják hinni, hogy a nagyapja. Mert ő lesz már vagy 60 éves.

Nem 100% hogy megéli a gyereketek diplomáját, avagy az unokákat.

2019. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Ezen nem aggódom kedves utolsó. Szerintem én jobban ismerem a párom egészségi állapotát,mint bárki más itt. Egyébként a családjában majdnem mindenki megélte a 100-at, semmilyen betegség nem fordult elő,aki hamarabb meghalt,mint 80 az balesetet szenvedett. Sportol,minden nap fut, én pedig egészségesen főzök mindig. Ráadásul biztos vagyok benne, hogy nem ő lesz az első és utolsó gyermekünk. Persze, mindig megtörténhet bármi. Olyan életbiztosításunk van,ami garantálja, hogy soha ne szenvedjünk hiányt a gyerekekkel,ha netán vele lesz valami. Ha huszonéves lenne a párom, akkor sem biztos, hogy együtt öregednénk meg. Nagyon sokan halnak meg fiatalon is.
2019. szept. 4. 19:32
 36/36 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy 60 lesz az életkora,de most 43 évesen is max 30-nak néz ki. Egyébként a 40 évesen szülő anyákat és az apákat miért nem b*szogatják, hogy hamarabb kellett volna?Mondjuk, hogy akkor találták meg az igazit, vagy, akkor sikerült anyagilag mindent megteremteni? Ennyi erővel ők se vállaljanak gyereket.(Ezzel most senkit sem akartam megbántani,mert ugye a párom is 40 feletti.)

Úgy gondolom, hogy mindenkinek szíve joga, akkor vállalni, amikor úgy gondolja, hogy készen áll rá.

2019. szept. 4. 19:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!