Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit tennétek, ha a nő, akivel összejönnétek, szűz lenne 34 évesen?

Figyelt kérdés

Vagy 10 éves ismerem, mert régebben kollégák is voltunk, mindig zárkózott volt, de azért voltak barátai. Pasija gondoltak, hogy nincs, de hogy sose volt azt nem.

Személyiségileg nincs vele gond, eddig inkább a karrierjere fókuszált.


Ettől a ténytől most kicsit padlót fogtam, nem tudom mit tegyek, tudat alatt mégis keresi az ember, hol lehet a "hiba". Ő a mindenem jelenleg, szakítani nyilván e miatt nem fogok....



2018. máj. 19. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Én örülnék annak, hogy szűz.
2018. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%

Ha kitalálná hogy házasság utánra tartogatja magát akkor biztos nem várnék rá.

Amúgy nincs ezzel gond.

2018. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
10%
Haha, jól kiröhögném és otthagynám a francba. Kamuzzon másnak 34 évesen ilyeneket, ne nekem.
2018. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Én a személyiségtorzulás miatt aggódnék: hogy fejben ő már lehet, hogy nem tud átállni az "én"-ről arra, hogy "mi". Ilyenkorra kialakul egy olyan kettős érzés az emberben, hogy egyszerre vágyja is a szeretetet de egyben menekül is tőle. Nem biztos, hogy fogja tudni kezelni, hogy szerelemmel szeretik, életében először, és nem biztos, hogy ezt viszonozni tudja majd - úgy, ahogy te várnád tőle. És akkor még ott vannak a kialakult rigolyák, beidegződések: biztos lehetsz benne, hogy vannak szép számmal...
2018. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 peca1000 ***** válasza:
79%
Az egyik rokon közel jár a 70-hez, és szűz. Sose volt kapcsolata, az anyjával él.
2018. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire aggasz az a bizonyos "hiba" arról azért győződj meg hogy régen nem fiú volt-e.
2018. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Lukasztanam .. 25f
2018. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Hát nehezen tudnám elképzelni, vagy mindenképp gyanakvóan fogadnám a dolgot, hogy nem e füllentett e.
2018. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Amilyen bénák a magyar pasik nem is csodálnám, ha minden második magyar nő szűz lenne 30 felett is :D
2018. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Én ismerek 33 éves szüzet, de lehet már ő is van 34. Nagyon zárkózott és a szülei rendkívül szigorúan nevelték. A húga is 25 felett van, de ő is szűz még. Én sajnálom őket.
2018. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!