Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit tennétek, ha a nő, akivel összejönnétek, szűz lenne 34 évesen?

Figyelt kérdés

Vagy 10 éves ismerem, mert régebben kollégák is voltunk, mindig zárkózott volt, de azért voltak barátai. Pasija gondoltak, hogy nincs, de hogy sose volt azt nem.

Személyiségileg nincs vele gond, eddig inkább a karrierjere fókuszált.


Ettől a ténytől most kicsit padlót fogtam, nem tudom mit tegyek, tudat alatt mégis keresi az ember, hol lehet a "hiba". Ő a mindenem jelenleg, szakítani nyilván e miatt nem fogok....



2018. máj. 19. 19:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

#5 közel 70 évesen az anyjával? :O

Még él az anyja?

Hát hány éves, 90? :O

2018. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 iamaveryniceguy ***** válasza:
0%

Nem akarnék tőle semmit.

Nem akarok olyan nővel komoly kapcsolatot, akinek én vagyok az első.

2018. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
6%
#11: Keresztanyám öccse kb. 55 évesen pont ilyen. Marha jó fej, tényleg szórakoztató, vicces, csupaszív az az ember (ismerem, rokonom, laktam is náluk). Annyi a hibája, hogy férfi, és hogy bátortalan, kevésbé harsány a számára szimpatikus nők társaságában. Férfitől még elfogadom a magyarázatot, nőtől a legkevésbé sem.
2018. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
8%
Mielőbb elvenném! Ööö ... mármint a szüzességét...
2018. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Nyúlcipő.
2018. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha összejönnél vele, nem lehetne szűz, innentől meg már a kérdésed logikai bukfencbe is kezdett :)
2018. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%
Ne is szakíts emiatt. A nő biztosan nagyon örül neked. Ne bántsdmeg emiatt.
2018. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Meglepődnék.

Ha nagyon tetszene, kedvelném, akkor megpróbálnám.

De a végtelenségig sem lennék türelmes, ha emiatt túl gátlásos lenne vagy nem jutnánk egyről a kettőre.

2018. máj. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!