Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt korban már nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt korban már nem lesz az ember szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy férfi olyan jól eltudok vele beszélgetni mint még soha egy férfival sem, nagyon jól megértjük egymást. Külsőleg is tetszik, amikor a szemembe néz szikrákat szór a szemével. Sokat vagyunk kettesben is.

Minden jó mégse vagyok szerelmes, pedig ha belé nem akkor senkibe se leszek.


2018. máj. 29. 16:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

# 20 Pontosan. HA én egy xar alakba leszek szerelmes hirtelen, nem fogok dobni egy több éves, szereteten alapuló kapcsoaltot. Mert nem vagyok devián, infantlis hülye ha így tetszk. Én nagyon buta dolognak tartom az érzelmi döntést, már ha hirtelen van.. Vállalom. ;)

N

2018. jún. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
*deviáns, infantilis
2018. jún. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Bár értem, hogy te másra céloztál, mert gondolom sértett vagy, ettől függetlenül aszerelmi, hirtelen döntések csak a filmekben végződnek általában happy enddel, ezt á ah férfi vagy- és nem tini, is be kéne látni...


Nem bírálom azt, aki mégis mer szerelemből dönteni, sőt. Nagyon bátor dolog és tisztelenedő is valahol- ha átgondolt(!).


Deaz én tapasztalatom eddig -sajnos- nem érte meg a szerelmet.

2018. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

#21

Hogy lesz valaki szerelmes egy általa xar embernek mondott valakibe? :D

2018. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

#24

Még sokat kell tanulnod a nőkről.

2018. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

#25

Hogy érted? Nő vagyok :D

2018. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Akkor a férfiakról kell sokat tanulnod LOL
2018. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

# 24


Segítek kicsit: olyan egyszerűen, hogy a szerelem, -mint tudjuk- nem racionális és nem az eszeddel döntöd el, kibe szeretsz bele. Bádámm bum...

2018. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

#28

Igen, de én eddig pl csak olyan pasikba zúgtam bele, akik tetszettek kívül-belül. Akit sz.r embernek nézek, az iránt max undort tudok érezni, és messziről kerülni akarom, aki meg bejön, annak a közelében akarok lenni minél többet... nálam ez a kettő eléggé üti egymást... :D

2018. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

# 29

Ez te vagy. Én meg pont ezért írtam, hogy nálam ez rosszul működik. És én ezért nem hagyatkozom -pusztán-az érzelmeimre.. ;)


Egyébként ha már kérdezed: nyilván nem sz.r embernek tartom, mert másfelől látom benne a szerethetőt. Inkább ambivalensnek mondanám, mert vannak a rossz tulajdonságai, gyengeségei, amiről tudom, hogy hosszútávon milyen buktatók lennének, és önismeret által azt is, hogy rettentően idegesítene..


Ilyen példa a túlzott gyerekesség/éretlenség,nagyfokú introvertáltság (ami már súrolja az antiszociális kereteket és hiányolok némi határozottságot/talpraesettséget emaitt az emberi kapcsolatokat illetően is), felszínesség, empátiahiány-érzelmi intelligiancia alacsony foka. (ÉS még van 1-2 a sorban, de nem folytatom.. :D)


Ezek mellett vannak olyan pozitív tulajdonságai, ami meg nyilván megfogott, hiszen szimpátiát keltett bennem, mint pl humor,állatszeretet, játkékosság, és persze maga a vonzalom. De egy kapcsolatot nem biztos, hogy lehetne építeni erre.. Már ha hosszú távra tervezel. Ugye érted. :)

2018. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!