Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, hogy újra megbìzzon valaki a férfiakban, fiúkban, egy megcsalàs után?

Figyelt kérdés
Akinek már sikerült, hogyan tudott? Mondjuk, hogyha nem is egyszeri félrelépésről volt szó, hanem több hónapos kapcsolat párhuzamosan valaki màssal, és úgy, hogy akit megcsaltak , annak első kapcsolata volt. Én szeretnék újra megbìzni , attól félek, hogy ez a múlt kicsit megbélyegzi, sokkal nehezebbé teszi, hogy valaha legyen egy valódi normális örömteli kapcsolatom, pedig szeretném. És nem zárkózom el, de felbukkan ez a gondolat, ha valakivel ismerkedunk, hogy mi van ha van barátnője, sőt kettő, vagy megcsalna mondjuk ha nem tennék meg mindent a szexben vagy bármi irreális gondolat.. Köszönöm, aki válaszol.
2018. jún. 4. 19:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#8 gerinctelenség ez a megcsalás, sajnálom. de jo válaszokat irtak ide


#9 igen ez a tanulság átgondolandó. nem szeretek általánosítani mindenkire, ez akaratlan most de lehet, hogy csak azért mert pont akivel azóta ismerkedtem volna, neki ki volt téve közben, hogy kapcsolatban, de állította hogy nincs, és egyből erre gondoltam, hogy mi van ha ő is hasonló, meg nagydumás. néhányan tudnak hazudni mint a vízfolyás. az biztos, hogy most már nagyobb a szűrőm úgymond az emberekre és tudatosan fogok erre gondolni, ha feljönne ez a negatív gondolat, hogy azért adjam meg a lehetőséget, annak aki normális és meglátjuk.



#10 kedves vagy, ez ad reményt, hogy te ilyen vagy például, hogy még álmodban sem:)):D

bár több ilyen lenne vagy találkoznék én is ilyen valakivel.

ez az annyit adni bele a kapcsolatba mint amennyit kap valaki- ez elgondolkodtato, hogy a kapcsolat végéig tényleg én mindent beletettem, ő pedig érezhetően kevesebbet az utolsó időkben, azt gondoltam mert én maximalista vagyok ebben is és szeretek sokat tenni bármilyen emberi kapcsolatba, ami számít nekem; ő pedig már kicsit úgy volt, hogy megszerzett és nem annyira hajt mint az elején. de erre nem gondoltam volna , hogy ez lesz miután évekről beszéltünk és ő udvarolt másfél évig és mindig elítélte azokat akik megcsaltak valakit és mikor egyszer rákérdeztem az illetőre, korábban, hogy mi van vele meg viccből irtam, hogy megcsalsz? teljesen félrevezetett meg úgy alakította a beszélgetést, hogy én éreztem magam rosszul szinte, hogy ilyet feltételezek egyáltalán róla mikor ő kitart mellettem, nem adott rá soha indokot, hogy ne így lenne stbstb

2018. jún. 5. 23:04
 12/13 anonim ***** válasza:
Vagyunk szerintem páran ilyenek, csak mi nem vagyunk pont a kedvencei a másik nemnek, de ez van :D. Látod látod, sose tudhatod mit hoz a jövő és hogy mit fog csinálni vagy milyen is lesz valaki. Engem is csaltak már meg és nevetségesebbnél nevetségesebb mentegetőzések és indokok voltak mellettük. És még szép hogy mi vagyunk a hibásak nem?
2018. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Velem kell összejönni és nem lesz bizalom probléma. :P
2018. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!