Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugyanaz az ember, mint én,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanaz az ember, mint én, csak férfiban, mégis valami nem megy?

Figyelt kérdés
Mindig is erre vágytam, hogy bárcsak találkoznék valakivel, aki ugyanolyan, mint én, akinek nem kell elmagyarázni az életem, az érzéseim, meg semmit, mert érteni fogja. Most megtaláltam, vagyishát ő kezdte, és valami baj van mégis. Ugyanaz pedig szinte minden... Tudom, hogy ő is nagyon mély érzésű, mindent szeret, amit én, stb, és még a múltja is ugyanaz, mégis valami miatt nem megy :( Eddig nem nagyon gondoltam rá én sem, mert már annyit csalódtam másokban, hogy olyan érzés, mintha már nem tudnék szeretni, de most, hogy erről beszéltünk, elkezdtem érezni valamit, elképzeltem magunkat, ahogy boldogok lehetnénk... És hiányzik is... :(
2018. jún. 30. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem. Mi az, ami nem megy???
2018. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha attól félnék, hogy nem vagyok hozzá elég jó... pedig ezt nem az én dolgom eldönteni, hiszen ő udvarolt nekem... ha nem lennék hozzá elég jó, nem is kezdte volna el, csak annyira kevés az önbizalmam, hogy nem tudom kiadni magam, és ez fogja tönkretenni az egész ismerkedést :( ő meg érzi rajtam, hogy ilyen "langyi" vagyok, pedig nem, csak már annyit szenvedtem minden téren az életemben, hogy iszonyat nehéz beengedni a boldogságot, meg elhinni, hogy nekem is jár... :( nem tudom, lehetne e erről beszélni vele, vagy hogy változtathatnék ezen, hogy lehetnék erősebb? Nem akarom elszalasztani!
2018. jún. 30. 16:28
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Beszélj róla vele, ahelyett hogy kérdéseket írsz ki...
2018. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Pff...
2018. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Húha, ilyet nem szabad veszni hagyni. Most azonnal menj át hozzá, mondd meg neki, hogy ő a tökéletes és ugorj rá. A francia-argentin nem fontos.
2018. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Tuti, hogy ismered már annyira, hogy ezt így kijelentsd, vagy csak az elképzelt kép miatt mondod ezt? Mert, ha ennyire nem megy, akkor az utóbbi elég valószínű... Mennyi idősek vagytok?
2018. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Példa: Tehát ha két pszichopata összeáll, az már egy ideális kapcsolat, mert hasonlítanak???


Nem csak arra kell alapozni egy kapcsolatot, hogy hasonlítotok... Ha lelkileg zavaros és sérült vagy, akkor tény, hogy mem lesz ideális kapcsolatot, még akkorsem, ha összeállsz egy másik lelkibeteggel, aki ugyanabban a problémában szenved, mint te.

Az a gáz, hogy a párkapcsolatban keresed a megváltást, hol ott elsősorban magaddal kéne foglalkozz, ha önbizalomhiány, meg ilyen-olyan lelki problémáid vannak, azt kezelni kell, ne a kapcsolattól várd a boldogságot, hanem előbb magadban tedd rendbe a dolgokat.

Neked nem az a bajod, hogy nem tudod “megkapni” ezt a férfit, hanem személyes lelkiproblémáid vannak, aminek nincs köze a fent leírt férfihez, csakis hozzád!

2018. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Pedig sokkal könnyebb lenne ha megnyilnàl neki hidd el.Gondolj arra hogy minden kezdet nehéz utàna màr csak könnyebb lessz .Sztem se hagyd veszni életed lehetőségét mert ha ezt kihagyod bànhatod életed hàtralevő részêben.
2018. júl. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anno volt egy pasi akibe totàl belevoltam zugva és kb ugyan3zt éreztem mint te és hagytsm veszni a dolgot mondvàn hogy ugysem vagyok hozzà elég jó nő mert magamat hasonlitgattam a bombatestű osztàlytàrs nőimhez .Azóta is együtt van az egyikkel .
2018. júl. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!