Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítanom kellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés

Már 3 éve van egy barátom, akivel a legtöbb minden passzol, rengeteg jót tudok róla írni, de a legfontosabb, hogy rendkívül megbízható, hűséges, úgy érzem sosem csalna meg, bármiben segít ha kell stb. Ha negatív dolgokat kellene mindenképpen felhozni, annyit tudnék mondani, hogy nincs önbizalma, nem igazán tud kiállni magáért vagy értünk, nem tudom így hogyan lenne egy család feje. Most én viselem a nadrágot, ugyanakkor nem vagyok benne biztos, hogy elviselném, ha karakteresebb társam lenne, és én lennék a "szoknyás".. Biztosan szép életünk lenne együtt, mert jól megvagyunk, szinte sosem veszekszünk, az is inkább csak kis vitának mondható. De.. én 24 vagyok, és úgy érzem nem vagyok szerelmes. Nagyon szeretem őt mint embert, de ennyi. Számíthat rám bármiben, úgy érzem jó barátnő voltam öszességében, meg hát működött is a dolog. Viszont külsőre nem tetszik annyira, kapcsolatunk elején sem tetszett, és ez kihat a szexuális életünkre is, mert nekem semmi kedvem a dologhoz az esetek nagyrészében. Elég egyhangúak is az együttlétek. Baratomnak szeritnem kielégítő ez a helyzet, és bár többször téma volt az évek során, hogy így nekem nem okés, szerintem most abban a hitben van, hogy minden jó így ahogy van az ágyban.


Barátnőim, nagynéném bíztatott, hogy így szakítanom kell, ennek semmi értelme, ha úgy érzem nem teljes a dolog. Viszont rettentő nehéz, mert ugyanakkor nagyon működőképes a dolog, szuperul megvagyunk, közös érdeklődés stb Csak nem vagyok szerelmes és a szex sem jó :'( Egyszerűen nem tudom mit tegyek, csak a szerelemért és a testiségért adjam fel a majdnem tökéletes társat? Vagy adjam fel a szerelmet és szexualitás magasabb szintjét?


2018. jún. 30. 19:33
 1/9 NDSM ***** válasza:
76%
Ha tényleg nem voltál/vagy szerelmes akkor, hogy maradtatok együtt 3 évig? Amúgy a szexuális életeteket rendbe lehet hozni! Kommunikáció esetleg szakember segítségével! A hosszú távokon mindig azok mellé kell tenni az X-t, akikre építeni lehet! Szerintem ne szakíts!
2018. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Már kétszer ki akartam lépni a kapcsolatból, de aztán mindkétszer újra összejöttünk kis idő után, mert hiányzott. Hiszen szeretem. (Csak nem úgy.)

De sosem volt jó a szex, egy kezemen meg tudnám számolni hány igazán jó együttlétünk volt, amit tényleg nagyon élveztem, és nem tudom hogyan lehetne rendbe tenni, ha nem is vonz. Sem külsőre, sem az illata alapján (Mármint nem büdös, de emlékszem miylen az amikor valakinek az illata beindít).

Nem beszélve arról, hogy sokszor ábrándozok más fiúkról, elgondolkodom mi lenne ha.. Vagy xy mennyivel jobban tetszik, és erről sajnos nem tehetek.

2018. jún. 30. 19:42
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és annyi megbízhatatlan fiút/férfit ismerek már a környezetemben, hogy nem tudom hogyan találhatnék még egy ennyire megbízható társat, elég elszomorító a helyzet.
2018. jún. 30. 19:43
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Hogy tudtál így vele csókolózni, szeretkezni? Ez olyan "legyünk túl rajta azt kész" dolog volt?


Ezek alapján a mosolygós pofit a kedves aranyos édes arcot is csak megjátszottad mindenhol?


Ez a kapcsolat azoknak jó, akik nem vágynak érzelmekre, akik csak és kizárólag a karrierjüknek és a munkájuknak élnek, meg, hogy néha a barátokkal elmenjenek szórakozni egyet.


De te többre vágysz, és ez neked nem elég.


3 éved elment! Hány évet akarsz még elcseszni így?

2018. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert hiszik az emberek, hogy a mukodokepes, stabil kapcsolat az az "igazabol semmi nem szar, de nem is jo, csak felek, hogy rosszabb lenne"-re szinonima? A tietek nem egy mukodokepes kapcsolat, ugyanis nem vagy kepes sajat bavallasod szerint kielegitoen nokent funkcionalni mellette. Haho... attol hogy valami nem atkozott szarkupac, attol meg nem lesz jo es mukodokepes.
2018. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kövesd a női ösztönöket, hajkurászd a rózsaszín ködöt egész életedben..
2018. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem a rózsaszín köd hiányzik.. Tudom, hogy nem arra kell alapozni, mert az elmúlik, de az esetemben soha nem is volt olyan időszak.

De huszonévesen tragikus a szexuális életem, inkább ez az aggasztó, mi lenne 15-20 év múlva?

2018. júl. 1. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Naugye. Te is látod, mindenki látja.

Tudod mit kell tenni. Szóval hajrá!

2018. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia! én tökre megértelek, mert nekem is hasonló a helyzet, csak én sokkal de sokkal idősebb vagyok nálad, és tiktak meg minden, én már nem ringathatom magam álmokba. Viszont ha annyi idős lennék, mint te, én szakítanék. Minél előbb, és keresném azt, akihez igazán vonzódom. Még én sem tudom, mi lesz az én történetem vége, mert 2x már majdnem kiléptem a dologból, mert nekem is nagyon hiányzik az a vad igazi vonzalom, amiről tudom, hogy létezik, mert már megtapasztaltam, csak sajnos én is mindig csak olyanokkal, akikre nem lehet építeni. Viszont ennyi idősen még végképp van időd olyat keresni, aki minden téren stimmel és te legalább tudod, hogy mit keresel. Tegyél érte, én azt mondom. Tudom, hogy fájdalmas, de ehhez még túl fiatal vagy.
2018. júl. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!