Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért állítják sokan, hogy “a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják sokan, hogy “a szerelem megszépíti a ronda embert a másik szemében“, mikor ez nem igaz?

Figyelt kérdés

Ez egy hazugság, mégis sokan hangoztatják. Holott a ronda akkor is ronda marad a másik szemében, csak összejönnek a személyisége miatt (rosszabb esetben a pénze vagy a kompenzációi miatt amit a másik kihasznál).


De attól még rondának tartja, mégis azt hangoztatja, hogy nem... Miért is?



Sok az olyan is mikor a szép direkt rondát választ, mert az magát alárendelve ugrálja körbe, vagy “mert nem lép félre“. Persze attól még tudja hogy rinda és ő maga félre is lép, ha megunja a rondát aki azért kell, mert állandóan kompenzál vagy uralkodni lehet felette.


Nézzétek csak! Milyen az mikor szakításkir megint a fejéhez vágja hogy ronda. WTF? Hirtelen visstacsúnyult? Ugyan már...



Nekem is voltak exeim aki szép az most is az nekem, aki ronda az meg akkor is az maradt mikor kedveltem. Hülyeség, hogy a szerelem ilyen fokú halucinációkat okoz.



2018. júl. 7. 10:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igen, sajnálunk, téged senki sem szeretett, megértettük.


Volt már ronda pasim, akibe szerelmes voltam, miután “kiszerettem belõle”, akkor jöttem rá, hogy ronda.

2018. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Amúgy neked ki a fene mondta, hogy létezik ilyen törvény, hogy minden ronda emberbe belezúg valaki? Nem, ilyesmi nem létezik.


Vannak ronda emberek, akikkel megtörténik, de nem mindegyikkel. Így nem kell csodálkoznod, ha veled nem történt meg, netán nem is fog megtörténni soha. Az te vagy.

2018. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12


Nagyon fair, tekintve hogy ez születésileg dől el és nem változtatható.

2018. júl. 7. 12:49
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
9: Nem írásban megy az ilyen, hanem webkamerán keresztül beszélgetve. Ugyanúgy időre, mint személyesen.
2018. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!