Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek nem ízlik a főztöm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek nem ízlik a főztöm a páromnak?

Figyelt kérdés

Barátommal pár hónapja vagyunk együtt.

Ameddig az édes anyjával dolgoztam egy konyhán rendszerint mindig kapott ételt s félretettből, amire azt mondta jó, ízlik neki. Akkor még nem voltunk együtt.

Viszont az ő édesanyja 30 éve szakács én meg legfeljebb 2. Elkerültem onnan, egy Hotelben dolgozom.


Most viszont amig anyós külföldön van , nekem kell a páromra főzzek és apósra. ( nem lakom ott csak segítek)


Válogatósak kicsit: halat utálják, pörköltet, krumplit


Picit félek ha csak én főzök majd finnyákolás lesz vagy ha teljesen a szám izére alakitom az ételt és azt se tudom mit főzzek mert gyakorlatilagra mindenre azt mondják passz. Nekik mindegy mi a koszt.


Mit főzzek?


2018. júl. 13. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Húslevessel pl sose lőhetsz mellé. Vagy paradicsom leves, tojás leves. Főzelék félék... viszont a párodnak meg kell szoknia mert ha összeköltöztök te fogsz főzni rá nem az anyukája uh hagy szokja egy kicsit a te szád ízét!!! Ne izgulj ezen. Ha nem izlik fözzenek magukra! Én megmondtam a férjemnek is....
2018. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
En inkabb a helyedben menekulnek 2 olyan felnott embertol, akikre fozni kell, mert anyuka epp nincs otthon... felreertes ne essek, nem vagyok valami feminaci, imadok fozni, de ha "kotelezo jelleggel" fozni kene a paromra, meg az apjara is ugyhogy egy haztartasban sem elunk... hat az csodalatos jovokepet vetit eled.
2018. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha te nem lennel ehenhalnanak?

De szanalmasak az ilyen pasik, istenem.

En is menekulnek inkabb.

2018. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne kattogj azon hogy nem fog sikerülni vagy nem ízlik nekik,minnel jobban tartasz annál jobban nem fog sikerulni.
2018. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Rántotthús, húsleves. Ezekkel nem lehet mellé lőni. Esetleg nem tudod, az anyukája mit szokott főzni? Vagy mindig a konyháról visz.

Amúgy én kicsit megértem, hogy nem tudnak főzni. Azért szakács anyával, éttermi kajával könnyen el lehet kényelmesedni, nem feltétlenül az ő hibájuk.

2018. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem ízlik neki, főzhet magának. Ezt még csak nem is pitiségből vagy rosszindulatból mondom, nekem ugyan ezt mondta kb 13 éves koromban anyukám, és onnantól főztem is magamnak, ha nem ízlett valami. Így volt fair, sőt jobban is értékeltem azt, amit kaptam.

Ez a hozzáállás hosszú távon tényleg ahhoz vezethet, hogy a párod finnyás lesz, és készpénznek veszi majd a kiszolgálást. (Ráadásul nem is lehetsz rémes szakács, ha konyhán dolgoztál...)

2018. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindenek előtt...

Ők miért nem csinálnak.. akármit?


Mond meg párodnak, csináljátok együtt, épp amit.


Nézz random ételeket neten, és válaszd ki, ami szimpi nektek.


Alakítsd úgy, ahogy megkérdezted, nagyjából hogyan szeretik, és vagy saját szájízre (ez miért lenne rossz egyáltalán, amig nem az övéikkel teljesen ellentéte??).

2018. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Megszűnt a kedvenc konyhájuk?

Mert ott nem lett más a kaja attól, hogy elment az anyós(jelölt).

Vigyenek onnan. Vagy szokjanak át a kosztodra.


Én szeretek ételt kritizálni de egyrészt nem bunkón másrészt tudok főzni.

2018. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem főzőcskéznék nekik :D Bár én pasi vagyok. De ettől még úgy gondolom, hogy két felnőtt férfi eltudja magát látni főleg, hogy te nem is ott laksz. Ràm nem kéne főzni, jobban elvagyok melegszendviccsel, pizzával, ilyenekkel :D Ha meg olyanom van csinálok valamk értelmes kaját MAGAMNAK. Fater is szokozz főzni szóval nem értem az a 2 jómadár, hogy van így elanyátlamodva.. kicsit ciki :D


24F

2018. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Éhen nem de egész héten rántott húst ettek mert többre nem képesek. Após 71 éves, a párom meg este 6kor már nem áll neki én pedig a héten délutánosba dolgoztam tehát este 10nél előbb utcaiba se mehetek öltözni.


Holnap megyek hozzájuk, gondolkodtam én is a húslevesen esetleg fasírton, és k.pürén. Azt java ember szereti vagy valami főzelékkel és még sem rántott hús. Tehát nem kérdezem meg csak csinálom. De kivánságra lesz vacsira tejbegriz de palacsintat is akarnak. Gondokom azt majd delutan suthetem amig ok teveznek mert nehogy mar veluk nezzem. Vasarnao reggel mit keszitsek reggelire nem tudom. Tojasos kenyerre gondoltam az ebed meg valami gyors mert nem ezeet vagyok hivva legalabb is ha vendegsegbe hivnak akkor nem 'erezs magad otthon' mos fozt takarits en meg tvzek felallas kell legyen szerintem.

2018. júl. 13. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!