Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy nem tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem tetszem a páromnak, csak mert meghíztam?

Figyelt kérdés
Nagyon zavarja a súlyfeleslegem, már szinte úgy érzem,hogy szégyell engem. De mégis azt mondja,hogy szeret,és sosem hagyna el,csak örülne,ha lefogynék olyanra,mint a megismerkedésünkkor voltam. Szerintem ha szeretne,akkor nem kellene minden nap ezzel jönnie,és már a szexet sem kívánja velem. De akkor miért nem hagy el?
2018. ápr. 13. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem normális, hogy nem tetszik neki, a fizikai meg az érzelmi vonzódás két külön dolog.

Hogy miért nem hagy el, kérdezd meg tőle. Lehet, így kényelmes neki.

2018. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Normális.
2018. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen normális. Azért nem hagy el, mert ettől függetlenül még szeret, csak szexuálisan nem vagy számára vonzó. Csak úgy megsúgnám, hogy a kettő nem feltétlenül jár együtt és a szerelem egyáltalán nem ír felül mindent. Rajtad áll, hogy akarsz-e ezen változtatni.
2018. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sem tetszene. Mennyit szedtél fel? Hány kg vagy?
2018. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Miért, neked tetszene úgy is, ha mondjuk kopaszra nyírná a fejét? Vagy teletetováltatná a mellkasát? Ha egész máshogy nézel ki, mint hajdanán, normális, hogy nem vagy neki már annyira vonzó.
2018. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha elég ideig maradsz számára taszító külsejű akkor el is hagy. De komolyan ez a cél?
2018. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Mert emberileg szeret, viszont külsőre mivel egy tehén lettél, az nem jön be számára, nem vonzó. Miért nem vagy képes megtartani azt a súlyt, ahogy ő megismert téged?


Tegyük fel, őt megismerted vékonyan és felszed 30 kg zsírt, jól elhízik. Ugyanúgy vonzódnál hozzá szexuálisan is, mint előtte? Kétlem!


Emberileg szeretheted, hisz belsőre nem változik meg, csak külsőre.


Te pedig ha szeretnéd, akkor nem híztál volna el, miközben tudod, hogy a vékonyakat szereti. Erről csak ennyit.


Az ő reakciója teljesen normális.

2018. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

Igen az,mert nem duci nőt akar maga mellé.

Nem értem egyes nők mit gondolnak, tipikus beleültél a kapcsolatba, és neked ez így megfelel?

Miért vagy igénytelen?

Ne csodálkozz,most csak a szexet nem kívánja következő lépés az lesz,hogy majd talál egy szexi csinos nőt te meg mehetsz a levesbe.


Ez így lesz,borítékolom. Adj hálát,hogy nem hagyott még el,én már lapátra tettelek volna.

2018. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Bizony, normális. Ha a megismerkedésetekkor olyan lettél volna, mint most, nem jött volna össze veled, abban biztos lehetsz. Mondom ezt olyan nőként, aki maga is súlyproblémákkal küszködik (és próbál tenni ellene).
2018. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nagyon gonosz az elfogadás mögé rejtőzni, amikor valaki ellustul.
2018. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!