Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő volt túllenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt túllenni a viszonzatlan és/vagy beteljesületlen plátói szerelmeteken, onnantól, hogy már nem találkoztatok többé? Nemet és kort is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 19:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

5 év.

A mostani párom sokban hasonlít rá, azért is jöttem össze vele anno. Szerencsére nem bántam meg, és a párom is tudja, hogy ez a helyzet. 33N

2018. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Jelenleg is tart, lassan fél éve.. nekem úgy indult, hogy egyszerűen észrevettem, hogy észrevett. Igazából semmi nem volt az én esetemben sem, csak a viselkedése alapján azt gondoltam, érzelmei vannak irántam, de egyszer sem hívott randira, meg nem is szokott keresni, így inkább hagyom az egészet. Legalább mostanában nem találkozom vele a munkahelyen.. de legutóbb egy hasonló eset 1-2 évig tartott, mire úgy ahogy el tudtam felejteni az illetőt. 28/N
2018. júl. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#12

Elmondtad neki, vagy csak vártál, hogy ő kezdeményezzen?

2018. júl. 19. 09:29
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátom az, aludtunk már együtt többször, de kavarni nem kavartunk, tudom hogy én neki nem jövök be, nem járna velem, én meg tisztara odáig és vissza vagyok érte, nem mondom neki, de látszik, inkább próbáljuk figyelmen kívül hagyni... Nagy szenvedés így az életem, egyszerűen nem talalok olyan fiút, aki elfeledtetne az erzelmeimet iránta. 2eve tart és volt barátom közben, akit szerettem, de mégsem annyira mint ezt a fiút.

L/22

2018. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Idén én is az egyik volt férfi kollégámba estem bele akivel egy darabig együtt dolgoztam.

Reménytelen szerelem volt ez, s tudom azt is, hogy egyszer kiheverem. De baromira érdekes, amilyen lassan szerettem bele olyan lassan múlik el ez az érzés.

Kicsit még fáj,de már annyira nem vagyok magam alatt.

Könyebbb elengednem, hogy már nem látom naponta.

Senki se könyvelje el ezt kudarcnak. Sok ember hajlamos ilyen plátói szerelmekbe esni.

Ő soha nem mutatta jelét sem, hogy bejönnék beki, ennek ellenére szerelmes lettem. Jól mondják a szerelem elveszi az ember fejét. :D

24N

2018. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
97%

12 év múlva tudtam elfelejteni, amikor összejöttem egy hozzá nagyon hasonló nővel.

34/F

2018. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16

Akkor van remény, azt a kis időt félkézen állva is kibírom. :D

2018. júl. 19. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!