Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adnátok tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, barátnőm szintén ennyi idős,nagyon szeretjük egymást, de ha az apja meg tudja bántani fogja, és ellenezni. Az anyukájával is rosszul bánik. Egyik lányát sem hagyja járni sebkivel.Meg veri őket. Rendőrség hiába segítene meg verettetné őket vagy az én családomat az ismerőseivel. Mit tegyek? Elhagyni nem akarom.

2018. júl. 29. 21:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Senkivel* jav*
2018. júl. 29. 21:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanács
2018. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagy felelősséget veszel a nyakadba, ha ezt te akarod megoldani.

Mondanám, hogy költözzetek a te családodhoz, de ezek szerint ott megtalálna benneteket. Ha ketten elszöktök, akkor is a te családodat fogják esetleg bántani.

Így csak annyit tudtok tenni, hogy titokban tartjátok, amíg valami baleset nem éri az öreget (aki verőlegényekkel intézteti az ügyeit, azzal könnyen előfordulhat ilyesmi), és utána már szabad lesz a pálya.

2018. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. júl. 29. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy egy gengszternek a nője velem akart összejönni, amit akkor én még nem tudtam randiztam a csajjal és már az első randi után jött az üzengetés, hogy jó lenne, ha leszállnék a csajról. Baromi jó csaj volt. Nos ennek a gengszternek aztán rám küldték az öccsét egy buliban és kérdőre vont, hogy teljesen hiteltelen, hogymiért pont velem akarna összejönni az a csaj, aki a nagymenő gengszter bátyjának az exe. Azt tudni kell, hogy ekkor már több, mint egy éve nem volt a nője, de minden leendő kapcsolatát kiakarta nyírni a csajnak. Nos én ekkor voltam 19 éves és félreálltam inkább az útból. Nem vagyok beszari alak, de jobbnak láttam nem belemenni ebbe az esetbe. A csajnak nem mondtam el miért , de elhagytam ő nem tudott róla, hogy jöttek az üzengetések. Nos mit ad isten soha nem voltam félős gyerek ezt írtam, de 19 évesen még nem voltam ekkora darab ember, mint most vagyok. Szóval pár év múlva a figura öccse bulikban jött hozzám spanolni meg pacsizni előre :D mert ő ugyanaz a vézna satnya figura maradt és közben a bátyja meg itt hagyta a várost és kiment mögüle a védelem... Na ezzel azt akartam írni, hogy döntsd el neked megér e ennyit egy nő vagy sem. Én akkor úgy döntöttem nekem nem ér annyit, hogy esetleg összetörjenek miatta. Most is így döntenék amúgy, mert nő van annyi mint a fene és egyik se ér annyit, hogy verekedésig fajuljon az eset.
2018. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A vége kicsit javításra szorul, szóval igen is van olyan nő, aki ér annyit, hogy verekedjen érte az ember pl. az anyukája a család tagja és a párja, de nem egy olyan csajért aki még nem annyira a párja, hogy miatta verekedjen az ember valakivel is.
2018. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerkedj meg inkabb a csaladoddal azonos kulturalis hatterrel rendelkezo lannyal...


Latod itt jon ki a kulonbozoseg.


Ha elni akarsz illetve az osszes testreszedet meg hasznalni akarod,akkor hagyd el a csajt. Nem eri meg a kockazatot.


N

2018. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereted akkor jàrjatok tirokban.Plussz kezdj el gyurni semmi sem lehetetlen.Fenyisd be az apjàt mert az ilyen csak akkor torpan meg ha vki az orràra koppint.
2018. júl. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!