Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom mellettem fent van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33Éva kérdése:

A barátom mellettem fent van a badoon rájőttem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt boldogok vagyunk de 1 hónapja rájőttem fent van a badoon.A barátnőm fent volt és ő látta,ezért ráirtunk kíváncsiak voltunk azt irta nincs barátnője ismerkedik és telószámot kért a barátnőmtől mert itt nem akar beszélgetni személyesebb a telefon.Most nem értem megakar csalni más nőt akar vagy addig vagyok jó amig talál mást?Pedig azt mondta szerelmes belém és minden jó a szex is.Aztán rákérdeztem kikelt magából hogy egyszer járt fent csak meg ne ellenőrizgessem mert nem szereti.Nem csinált semmit.Többet nem hoztam elő de mikor velem beszélgethetett volna a Facebookon azt irta ő nem ér rá most dolgozik,de a badoon viszont fent volt többször is.Mit tegyek?Én nagyon szeretem de az önbecsülésem romokban.
2018. aug. 8. 21:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nemcsak hülyének néz, hanem végtelenül pofátlan is, hogy még neki áll feljebb. Nem te ellenőrizgetted, hanem a barátnőd vette észre és nyilván szólt neked. Én további jó ismerkedést és sok sikert kivannek neki.
2018. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

Legjobb védekezés a támadás a részéről. Még nehogy Ő háborogjon azért, mert Te megjegyezted Neki a badoo-t.


Persze, jó ötlet az,hogy talira hívjátok, ott aztán szépen lebukik, sakk-matt helyzetbe kerül, bár én nem szánnék Rá tovább 1 percet se az életemből az biztos.


Lehet,hogy vonzódik Hozzád, de csapodár, Benne van a vadászösztön, ismerkedik, és ez sosem változna.

2018. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A kapcsolatod nem komoly jellegű.
2018. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akár ő van fent tényleg, akár valaki az ő nevében, mindenképp kiderül, ha találkára hívjátok.
2018. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!