Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy megfeleljek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csillag1996 kérdése:

Mit tegyek hogy megfeleljek neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok együtt vagyok egy fiúval 7 hónapja elég sokat veszekszik velem hogy fogyjak le bár sztem nem vagyok olyan kövér mégis ugy érzem megg akar változtatni azt akarja hogy vékony legyek mert neki a vékony lányok jönnek be már azt is megkaptam hogy mindenkinek milyen barátnője van neki meg...

2018. aug. 21. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Mit is kéne, talán sürgősen elhagyni.

Fogyhatsz is, ha te úgy érzed, de ne már parancsra.

Magadért, hogy találjál normális pasit.

2018. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
De miért jött veled össze ha nem tetszel neki? Már telten ismert meg?
2018. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van róla ügyvéd előtti szerződesetek, hogy vékonyan szeretni fog? Mert akkor mindenképp megérné :)
2018. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen ezt én se értettem töbször megkérdeztem tőle annyit mondott azért mert szeret
2018. aug. 21. 20:34
 5/10 A kérdező kommentje:
néha ugy érzem akkor se szeretne szerelemből néha csunyány viselkedik velem például multkor leszidott mert kiáltam a sorbol boltba és beáltak elém mindenki előtt szidott milyen hülye vagyok
2018. aug. 21. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány kg és hány cm vagy?
2018. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Erte semmit, semmikepp se azert fogyj le mert o azt szeretne. Ha majd ugy erzed hogz magadert ezt meg akarod tenni akkor. Szerintem mond meg neki h ilyen vagy ha tetszik jo ha nem akkor keressen mast. Ezt mond komolyam es gondold komolyan. 1 vitanal kimondod, es nincs masodik, ha igen akkor szakits.
2018. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
annyiszor bánt szinte amikor együtt vagyunk nincs olyan hogy a sulyommal bántson minden lányt megbámul és aztán szemembe röhög
2018. aug. 21. 20:41
 9/10 anonim ***** válasza:

22 éves nőt így kezelni..ő valami torreádor-tőrvívó-kajakvilágbajnok-mentőtiszt-kommandós-gyermekorvos-zenész?


Hagyd a húgyba!

2018. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a pasi téged nem szeret! Miért vagy tehát vele?? Ne engedd, hogy tovább alázzon!!! A saját érdekedben! Olyan FÉRFIT válassz magad mellé, aki tisztel, és büszke rád! Ne adj egy ilyen véleményére...! Nem éri meg!

31 Nő

2018. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!