Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel megismerkedtem, de az exe mindíg "terrorizálja" munkahelyen, és azon kívül is. A lány pedig nem tudja elküldeni mert még frissek a sebek. Szerintetek van értelme várni a lányra?

Figyelt kérdés

#ex #Lányra várni
2018. aug. 23. 11:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De volt hogy amikor találkoztunk már volt akkor is ilyen hagyjuk a dolgokat a csudába téma, és az orra alá is dörgöltem hogy látod ha nem hagylak békén most nem lennénk itt. És hozzám bújt magához húzott jól esett neki hogy úgymond kitartottam és nem léptem le. Ezért is vagyok összezavarodva
2018. aug. 23. 12:31
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha zaklatná a férfi akkor megmondaná hogy többé ne keresse. Ha még tovább zaklatná feljelentené és kérne távoltartási végzést.


Szóval: a hölgyemény nem tud szakítani, érzelmi kötődés még mindig megvan. Lehet hogy szexre még össze is járnak (pont így voltam az ex barátnőmmel aki 20 évvel volt fiatalabb, szakítás után még fél évig szexeltünk).


Ha valaki azt mondja ne várj rá akkor az azt jelenti hogy nincs még kész egy új kapcsolatra és hagyd békén. Ezt illő lenne megfogadni.

2018. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De akkor minek piszkált fel érzelmileg? Nem értem...
2018. aug. 23. 13:51
 14/14 anonim ***** válasza:
56%

Rúgd seggbe azt a perverz disznót, 14 év korkülönbséggel mi a tökömet akar?


Mutasd meg, hogy te vagy a jobb! Hajrá!

2018. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!