Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adnátok tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint egy éve vagyunk együtt a barátommal.


Kiderült hogy ő szeret de nem szerelemmel. Engem ez nagyon megrendített. Szerinte neki idő kell, és egyébként is a szerelem múló dolog.


Ugyanakkor velem tervez, komolyan gondolkodik.


Nem igazán fejezi ki az érzéseit, nem is nagyon tudja. Szavakkal nagyon nem, tettekkel is elég kevéssé. S ez pluszban elbizonytalanít.


Azt mondja szép vagyok, és odaadó, tudja hogy őszintén szeretem és hogy ezt meg kell becsülnie.


Kérdésem: mi ez az egész akkor? :(


Lehetne bárkivel régen csajozós bulizós volt, bárkije lehetne. Engem választott mégis.


Mit tegyek? Menjek vagy maradjak? Nem tudom eldonteni hogy mi a helyzet?


Szerethet idővel mélyen?


2018. szept. 2. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg veled tervez és komolyan gondolkodik, addig nincs baj. Igen, szerethet idővel mélyen.
2018. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Itt az a kérdés, hogy neked egy ilyen férfi megfelel-e.
2018. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Számomra eléggé úgy tűnik, hogy csak megállapodik valaki mellett, akit nem is igazán szeret, pusztán azért, hogy legyen egy társa...

Szerintem az a jó, ahol egy kapcsolat erős szerelemmel indul, mert ha már az elején sincs meg, akkor mi lesz később. Meg ahogyan írtad, zavar is, hogy nem annyira törődő veled.

2018. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen én is attól félek hogy 'csak' megállapodik, ezt nem akarom hogy amolyan 'kenyszer' legyen...


Hát igen nekem jól esne hogy jobban törődő legyen. Bár az ő állítása szerint ő mindig is ilyen volt érzelmileg, visszafogott. Vagy hát nem túl kifejező.

2018. szept. 2. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!