Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erkölcscsősz emberek, emésztit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcscsősz emberek, emésztitek meg, hogy nem tudtok semmit tenni az nőcsábász pasik és a pasifaló lányok sikere ellen, hanem a legnagyobb erőfeszítéseitek ellenére is jól élnek?

Figyelt kérdés

Akármennyire is próbáljátok rossz hírüket kelteni, egyszerre csak jönnek a hírek, hogy megdugta ezt-azt, lehúzta pénzzel őt meg őt, megállíthatatlanok.


Később kiderül, hogy még azok is megvoltak nekik, akikről SOHA nem hittétek volna...


Lelileg mennyire visel ez meg titeket?


2018. szept. 13. 12:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról volt szó, hogy nincsen senkid?
2018. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Bocs, de a kérdést tapasztalat ihlette. Nem tudom, hogy mennyire olvasgattad a rovatot, de sok pasi panaszkodik a gaz nőcsábaszokra, hogy azoknak milyen jó, ők meg még szüzek. Ugyanígy sok nő mocskolódik, meg r_bancozza a nőtársait, hogy töbn faxt fogtak mint kilincset meg ilyenek.


Nem vagyok lelki nyomorék, épp az, hogy én röhögök az ilyen dolgokon, mivel ismertem ilyen embereket, és vicces, ahogyan az erkölcscsőszök megbotránkoznak.


De ők hogy dolgozzák ezt fel? Mégjobban meggyűlölik az illetőket? Vagy vallásosak lesznek?

2018. szept. 13. 13:01
 13/33 A kérdező kommentje:
Komoly barátnőm nincs, mert nem kell. De ennek mi köze a kérdéshez? (Kezdődik a show)
2018. szept. 13. 13:03
 14/33 anonim ***** válasza:
93%

Leszrom.

Én megválogatom, kivel állok össze. Hogy más mit csinál, az már nem az én bajom. Felőlem legyenek boldogok a nőcsábászok és a pasifalók.

Miért kéne érdekelnie? Csak távol akarok lenni tőlük, azon túl nem érdekelnek.

2018. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
87%
De téged mi a fast érdekel, hogy ki mit hogy dolgoz fel? Főleg hogy GYK-s válaszokból indulsz ki. Az nem érdekel, hogy én hogy dolgozom fel, hogy ma csirkepörkölt volt az ebéd? Egyértelmű provokáló kérdés, látom szeretsz szerepelni a neten, ha már a való életben a kutya se sar le.
2018. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
95%

Nem cserélnék az ilyen emberekkel egyetlen ezred pillanatig sem. Hogy mit érzek? undort, és mély megvetést a személyük felé. Mert amikor a normális emberek családot, gyerekeket, unokákat tudnak maguk körül, ezek az emberek roncsként fogják végezni, magukra hagyva, egyedül. Ülnek a pénzükön, és a legjobb mondás van rájuk:


Meg van mindenük, és még sincs semmijük ami igazi érték lenne.


Egyetlen pillanatra nem kéne ez az élet.


Egy emberi életútnak sosem az elejét nézem, mindig a végét, mert ott mutatkozik meg, hogy volt-e bármilyen értelme az életének, mint ember.

2018. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Nem csak a GYIK-es válaszokból indulok ki.


Én azt látom, hogy az erkölcscsőszöket lelkileg nagyon megviseli a gazemberek sikere.


Pont azért, mert az erkölcsből bálványimádást csináltak.


A nyáron lányokkal dolgoztam együtt, ott (is) volt szerencsém ezt tapasztalni.

2018. szept. 13. 13:24
 18/33 anonim ***** válasza:
15 és a 16-os válasz két különböző ember.
2018. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

16-os nem bántásból, de ez olyan vallásos szöveg.


Ha van pénz, akkor minden van. Aki ezt tagadja az azért van, mert neki nincs, vagy nem olyan életet él, hogy meggazdagodjon.

2018. szept. 13. 13:26
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem erkölcscsősz az, aki normális értékrenddel rendelkezik. De hogy mit érez? Valószínűleg mély szánalmat.
2018. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!