Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erkölcscsősz emberek, emésztit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcscsősz emberek, emésztitek meg, hogy nem tudtok semmit tenni az nőcsábász pasik és a pasifaló lányok sikere ellen, hanem a legnagyobb erőfeszítéseitek ellenére is jól élnek?

Figyelt kérdés

Akármennyire is próbáljátok rossz hírüket kelteni, egyszerre csak jönnek a hírek, hogy megdugta ezt-azt, lehúzta pénzzel őt meg őt, megállíthatatlanok.


Később kiderül, hogy még azok is megvoltak nekik, akikről SOHA nem hittétek volna...


Lelileg mennyire visel ez meg titeket?


2018. szept. 13. 12:45
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

*hogyan emésztitek


bocs a többi hibáért is.

2018. szept. 13. 12:46
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember ilyenekkel nem foglalkozik és teljesen hidegen hagyja az ilyesmi lelkileg.
2018. szept. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Felkötöm magam. 😁
2018. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nagy ivben kakkantanak ra.
2018. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Itteni kommentekből is ítélve nagyon ki tudnak borulni.
2018. szept. 13. 12:52
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

Sz@arok én bele. :)

Jol tette! :)

most már ezt is tudjuk. ennyi :)

2018. szept. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%
Nehogy jelentsétek a kérdést, a közjó érdekében mondom ezt. Végre van új bohóca a kategóriának.
2018. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%
Feltesz egy provokatív kérdést, majd bocsánatot kér alatta a hibákért. :DDDDD
2018. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

75%-os:


Nekem nagyon úgy tűnik, hogy inkább te csinálsz magadból bohócot, azzal, hogy a topikjaimba jössz, és erőlteted a lazaságot.


Bocsánatot meg azért kértem, mert helyesírási hibákat vétettem.

2018. szept. 13. 12:57
 10/33 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, te hogyan emészted meg, hogy az emberek nagy többsége (és most ne a te lelki nyomorúságodból indulj ki) leszarja, hogy ki-kivel dug, pláne ismeretlen emberek? Lelkileg mennyire visel ez meg téged?

Na kb. ennyi értelme van a kérdésednek!

2018. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!