Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erkölcscsősz emberek, emésztit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcscsősz emberek, emésztitek meg, hogy nem tudtok semmit tenni az nőcsábász pasik és a pasifaló lányok sikere ellen, hanem a legnagyobb erőfeszítéseitek ellenére is jól élnek?

Figyelt kérdés

Akármennyire is próbáljátok rossz hírüket kelteni, egyszerre csak jönnek a hírek, hogy megdugta ezt-azt, lehúzta pénzzel őt meg őt, megállíthatatlanok.


Később kiderül, hogy még azok is megvoltak nekik, akikről SOHA nem hittétek volna...


Lelileg mennyire visel ez meg titeket?


2018. szept. 13. 12:45
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Vagy irigységet...
2018. szept. 13. 13:28
 22/33 anonim ***** válasza:

19 Nem akarod felfogni, hogy így működik a világ?


Tudod hogy hány ilyen köteléket törtem már meg így az elmúlt években-mindnél működött az áldás utána.

Kivétel nélkül.


Te azt hiszed, hogy csak a levegőbe beszélek?


Kivétel nélkül tapasztalom azt amit átadok, amit beszélek. Saját tapasztalat és látom mi folyik az emberek életében, és mi lesz a vége.. Érted a különbséget?


Te csak beszélsz, de nem látod a végét, csak a pillanatnyi állapotot veszed észre.


Engem viszont nem érdekel a pillanatnyi állapot, hanem az elejétől a végéig akarom látni a folyamatokat.


Aztán aki akar, az hallgat az intő szóra, aki nem az megy a saját feje után, és később sírdogál.


Ez a kettőnk közötti különbség.

2018. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
22+ Ne a levegőbe beszélj. Hanem a tapasztalatodat ad át az embereknek. Ne a pillanatnyit, hanem azt az eredményest amit te saját magad tapasztaltál az elejétől a végéig.
2018. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

23+ Ha kibicként itt ostobán vered a melled mit érsz vele?

Mikor az életedbe meg nem tudod, hogy rakd össze magad, vagy hogy állj fel egy igen nehéz helyzetből, vagy akár egy betegségből.


Ne csak beszélj, hanem tapasztalj, és ha pórul jársz azt is add át intésre, ha jól jársz azt is add át, hogy más embereken tudj segíteni.Már aki meghallja azt amiről beszélsz mert az emberek nagy többségénél a fülük be van tapasztva.

2018. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Lennon mit ért a pénzével amikor a lelkét eladta a sikerért? mit ért vele, mikor ment a pokolba. Még élvezni sem tudta, mert jót nem cselekedet belőle.


Van egy jól hangzó zenéje, és slussz. Semmi. Nem ért vele semmit. Üres az eredménytáblája. Mert masszív átok alatt volt.


Ott volt a gyereke-de nem ért vele semmit. Nem tudta felnevelni, nem tudta átadni neki a tudását, sem a tehetségesebb embereket nem tudta tanítani. Ott volt a felesége, egy olyan nő aki kizárólag a lóvét látta benne, és kifelé mutatta azt, hogy szereti Lennont, a valóságba ha szerette volna, Lennon nem igy végzi, és még ma is élne.

2018. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

De a paletta tárháza hosszú, és oldalak ezreit lehetne megtölteni a tapasztalatokkal ismeretekkel.


De ne azon törd a fejed, hogy a következő kamu kérdésedet kiírod, hanem hogy maradandót tudj alkotni, embereken tudj segíteni valósan. Érted? Fel tudod fogni?

2018. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
A nőcsábász férfiakat irigylem és nem vettem meg őket, egy bizonyos korban az az egészséges amit ők csinálnak, tele vannak tesztoszteronnal, állandóan a nők után loholnak, de ez fordítva is igaz. A pasifalo nőket viszont nem annyira kedvelem, nem szeretem a férfias nőket. Akiket én kedvelek ők a nőfaló lovagukba szerelmesek, nem fekszenek össze mindenkivel, teszem hozzá, hogy még az alfajukkal sem, ha nem biztosak benne, hogy nem csak egy menetre kellenek, sajnos akiknek nem csak arra kellenének ahhoz nem is vonzódnak.
2018. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
73%

Te tévesen abból indulsz ki, hogy az "erkölcscsősz" (bár nevezzük inkább más mentalitásúaknak) emberek mind biztos rusnyák, és irigykednek azokra akik mindenkivel bas.znak. Hát nem. Rengeteg nagyon jól kinéző férfi és nő is van, akiknek nem az az életcélja, hogy minden nap mással feküdjenek le. Sőt még ewgy átlagos kinézetű nő is megkaphatna kb. minden második pasit egy numerára. Megtehetnék, de mégse. Akkor most mit kellene érezniük? Kb. le se sza.rják.

Szerintem te csak a magadfajta szűz életképtelen nagyon kis százalékú férfiakra gondolsz, akik sóvárognak a jó nők után, na ők tényleg irigykednek.

2018. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Engem lelkileg 1 ember "sikere" viselt meg nagyon, de a családom is: Ő történetesen a nagybátyám, aki habzsolta az életet, eltapsolta a pénzét mindig. És nekem ez még nem fáj. A legnagyobb baj az, hogy sok nő bedőlt neki, meg akarta fogni, így szülték a gyerekeket. Számtalan zabi és törvényes utódja, de ez után sem fizetett soha semmit. Hiába ismertük a lányt, hiába beszéltünk a lelkére, mondtuk el, hogy nincs pénze, nem törődik a többi gyerekével sem, könyörögtünk, hogy ne szüljön... mindig volt egy n+1. nő aki csak azért is szült neki, utána pedig nyivákolt, hogy őt cserben hagyták, meg elhagyták...stb.

És még a nőket sem sajnálom a történetben, de a gyerekek... ők nem tehetnek arról, hogy kik a szülei. Őket sajnálom a legjobban.


És bocsásson meg nekem Isten vagy bármely felsőbb hatalom, de gondoltam már olyanokat, hogy de jó lenne az ilyen kicsapongó embereket elköttetni, legalább ne egy 3. szívjon aki semmiről nem tehet.

2018. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, ha ez engem semennyire sem visel meg lelkileg, akkor az téged mennyire visel meg lelkileg?😂😂
2018. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!