Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy hülyeséget csináltam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeséget csináltam. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Flörtöltünk már hónapok óta egy férfival, akiről mindenki tudja, hogy nagy nőcsábász, és hogy nem akar komoly kapcsolatot. Eleinte csak ártatlan kis játéknak indult, aztán egyre jobban elkezdtem beleesni, pedig tudtam, hogy semmi nem lesz a dologból. Azt hittem, ha egyszer engedek a csábításnak túl leszek rajta, de nem így lett. Mióta lefeküdtünk, talán csak még jobban rá vagyok indulva. Állandóan rá gondolok, míg ő kb felém se néz, kivéve ha egy kis flörthöz támad kedve. Szerelmes talán nem vagyok, de valami beteges rajongást érzek iránta. Volt már valaki így? Ugye ez nem szerelem? Hogy lépjek túl rajta?

2016. aug. 31. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Gyors tempóba feküdjél le más pasikkal is.
2016. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy léptem tul rajta hogy elfelejtettem és leszartam !Igaz nem volt könnyű de ezzel magamnak tettem szivességet!
2016. szept. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!