Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban zsarolás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban zsarolás, ha nem költözöm, akkor vége? Ez szerelem?

Figyelt kérdés

Párom külföldön él a családjával mert kiköltöztek, itthon semmilye nincs. Szoval nem opcio hogy hazajön.


3 éve vagyunk együtt, abbol fél évet külön voltunk mert én is kint éltem de amikor megszunt a munkahelyem nem segitett ezert hazajöttem a szüleimhez és mondhatni itthon felépitettem egy kisebb "karriert", munkám is lett és külön is költöztem, talpra álltam.


De a párom azt várja most hogy dobjak el érte csapot papot, költözzek vissza, megkérte a kezem, stb.

Hiába mondom neki hogy azért kockázat itt felmondani es kint nem számithattam rá, de ugye itthon sem segitett semmiben es mindig mindent egyedul kellett mellette is megcsinálnom, szoval ahelyett hogy ezeket lereagálná hogy márpedig felelős férj és családapa lesz es venne ki alberletet nekünk kint vagy bármi, csak azzal nyaggat menjek hozzá feleségül, éljek én is a szüleivel, persze egy szalmaszálat nem tett soha értem keresztbe, de higgyek neki, a kézkérés után még AZNAP neki állt zsarolni hogy ő dönteni akar akkor lesz másik nem vár egy gyenge nőre.


Erre bárki felmondana, hozzámenne??


2018. szept. 15. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egyik oldalról se látok szerelmet. Mire fel mondanál igent neki?
2018. szept. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek már vége, csak nem merítek kimondani. Te itt tervezed a jövőt, ő ott, nincs bizalom, nincs közös jövőkép, esély sincs arra, hogy ebből házasság és család legyen.

Gondolom, te se úgy tervezed az életed, hogy 60 évesen is csak írogattok, és évente 10-szer látod.

2018. szept. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha ilyennel jön, hogy akkor lesz másik, legjobb lesz, ha keres egy másikat.

Azért ilyennel zsarolni nagyon övön aluli. Én hagynám pár napra, kicsit gondolja át mit is vágott a fejedhez. Ha meg továbbra sem látja be, hogy gáz, amit csinált, aklor talán nem is kár érte, ha megy.


29n


29n

2018. szept. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennek igy.
2018. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Mivel a bajban nem számíthattál rá, és a hibáját sem hajlandó megbeszélni, így ez nem szerelem.Én a helyedben már rég közöltem volna vele, hogy ennyi volt a viselkedése és a hozzáállása miatt.Ez nem párkapcsolat.
2018. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Aztan megis pazarolod az idodet ra már az elozoek utan is...
2018. szept. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kiköltözés egy dolog, de soha semmi szín alatt ne költözz anyósékhoz, annak akkor is rossz vége lesz ha jelen pillanatban jó a viszony!!!!!
2018. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy egy párkapcsolat nem tartható fent sokáig úgy hogy nem törekedtek arra, hogy összeköltözzetek. De ez a "férfi" sem normális, ha én valakit ugy isten igazándiból szeretek, akkor ha gondja van támogatom, segítek neki, nem telibe sz@!om. Na meg a másik én nem tűrném el azt hogy fenyegessen bárki is. Szóval már rég elküldeném a ferde f@*zba az ilyen embert, és keresnék egy normális társat magam mellé
2018. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 peca1000 ***** válasza:
89%

Már akkor szakítani kellett volna vele, mikor kint nem segített.


Úgyhogy akkor szépen írd meg neki, hogy viszlát!


Keress egy itthoni èrtelmesebb embert.

2018. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Minél gyorsabban felejtsd el,nem számíthatsz rá,ha kimész kiszolgáltatott helyzetben leszel.Amúgy nagyon ismerős a szitu.Anno exem ugyanúgy külföldön volt,elkezdett nyaggatni hogy menjek hozzá feleségül,és utána rögtön másnap hogy azonnal mondjak igent vagy nemet,mert ő normális párkapcsolatot akar.Kiderült később hogy ekkor már megismert egy nőt,akit talonban tartott,nemet mondtam,egyből össze is jött a másik nővel.
2018. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!