Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban zsarolás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban zsarolás, ha nem költözöm, akkor vége? Ez szerelem?

Figyelt kérdés

Párom külföldön él a családjával mert kiköltöztek, itthon semmilye nincs. Szoval nem opcio hogy hazajön.


3 éve vagyunk együtt, abbol fél évet külön voltunk mert én is kint éltem de amikor megszunt a munkahelyem nem segitett ezert hazajöttem a szüleimhez és mondhatni itthon felépitettem egy kisebb "karriert", munkám is lett és külön is költöztem, talpra álltam.


De a párom azt várja most hogy dobjak el érte csapot papot, költözzek vissza, megkérte a kezem, stb.

Hiába mondom neki hogy azért kockázat itt felmondani es kint nem számithattam rá, de ugye itthon sem segitett semmiben es mindig mindent egyedul kellett mellette is megcsinálnom, szoval ahelyett hogy ezeket lereagálná hogy márpedig felelős férj és családapa lesz es venne ki alberletet nekünk kint vagy bármi, csak azzal nyaggat menjek hozzá feleségül, éljek én is a szüleivel, persze egy szalmaszálat nem tett soha értem keresztbe, de higgyek neki, a kézkérés után még AZNAP neki állt zsarolni hogy ő dönteni akar akkor lesz másik nem vár egy gyenge nőre.


Erre bárki felmondana, hozzámenne??


2018. szept. 15. 09:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt megértem, miért nyomatja annyira, hogy költözz hozzá. Minek úgy kapcsolatot hazudni, ha közben semmi esélyetek együtt élni, közös jövőt építeni? Ennek így semmi értelme. Ez már önmagában indokolja a szakítást, ebből a szempontból egyetértek a pasiddal (vőlegényeddel?), hogy kár ezt tovább így jelen formájában húzni.

Abban viszont neked van igazad, hogy csapot-papot itt hagyni, csak hogy a szüleihez költözz és várd, hátha megint becsap és le se tossza, ha neked valami bajod van, segítségre van szükséged, azért nincs értelme. Férjhez menni, gyereket vállalni valaki olyannal, akire nem tudsz számítani a nehéz időkben (a gyerekvállalás tipikusan nehéz idő), akkor sem szabad, ha belevakultál a szerelembe, de itt még csak nem is ezt látom.


Ennek így nincs értelme, az én fogalmaim szerint ez amúgy sem egy kapcsolat, ahol ennyire nem tudnak a felek közösen építkezni, csak rombolják egymást.

2018. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én már akkor szakítottam volna, amikor nem segített külföldön, de te még azon gondolkodsz, hogy hozzámenj? :D Normális vagy? Ha ezek után vele maradsz, meg is érdemled, hogy szenvedj, már bocsánat. Ne legyél már ennyire hülye, dobd ki. Ez már nem a szerelem kategória, hanem szakítás!
2018. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!