Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megelegszetek azzal, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megelegszetek azzal, ha a párotok szeret, de nem szerelmes beletek?

Figyelt kérdés
Ez a szeretet válhat évek múlva szerelemme?

2018. szept. 14. 13:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk ez nem játszik, mert ő van odáig értem..amit tud is.
2018. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
1+ És igen mindig aktivizálódnak nála a dolgok:D én meg már öreg vagyok, bóhócnak:DD
2018. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb van a szerelem és utána szeretet. A szerelem egy idő után elmúlik és átveszik helyét a sokkal mélyebb szeretet.

Szerintem szeretetből nem lesz szerelem. Viszont szerelemből lesz szeretet.


Itt nem az a kérdés, hogy mi megelégszünk-e, hanem az, hogy TE megelégszel-e ezzel. Te látod, hogy milyen a kapcsolatod. Most azért dobni, mert nem szerelmes beléd, de tiszta szívből szeret és mindent megtesz érted és a kapcsolatért, azért butaság.

2018. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit túl van értékelve ez a szerelem dolog, nem? Szerinted az lenne a normális, ha éveken, évtizedeken keresztül hormonzavaros rózsaszín ködfelhőben élnétek az életeteket egymás mellett, és öt percre sem tudnátok leszakadni a másikról? Biológiailag lehetetlen, az ember nem erre lett kitalálva.

Én "megelégszem" egy valódi (baj)társsal, aki ismer, mint a tenyerét, és egyben a legfőbb bizalmasom/másik felem is.

2018. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, persze nem ez alapján fogom értékelni a saját kapcsolatomat, csak kíváncsi vagyok ki hogy vélekedik erről. Az elsőtől kérdezném:a párodat nem zavarja hogy ő ennyire szerelmes te meg annyira nem? Egyébként az én párom is valóban tiszta szívből szeret, de nem érzi azt amit már korábban érzett másnál, persze emiatt nem akarom elhagyni.
2018. szept. 14. 14:09
 6/34 anonim ***** válasza:
5 Nem vagyok egy hősszerelmes tipus:D Én másképpen mutatom ki ha valakit..
2018. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
73%
Ha ilyen felmerül nálatok, akkor nem jó emberrel vagytok együtt. Te sem, és a párod sem.
2018. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

7 Hogy vállalod fel ezt az ideböfögött semmire nem használhatod válaszodat, ha képtelen vagy megmagyarázni annak aki kérdezi ?:D


Netalán nem vállalod fel, csak könnyű egy mondatot ide írni?:D

2018. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%

Mi a probléma a 7-es válaszával?


A szerelem kell. Igaz, hogy elmúlik, de olyan kötődést alakít ki, ami nem múlik el olyan könnyen. Tudjátok, oxitocin, stb...Ha nincs szerelem, a kötődés is gyengébb lesz. Plusz hiányérzettel jár bevallva vagy elfojtva. Aztán az illető szerelmes lesz másba. És akkor vagy mindent borít, vagy ha már van gyerek, ház, stb...akkor félremegy és nem lesz boldog senki.

Amikor az ember átél egy nagy szerelmet, az olyan fokú érzelmi viharral jár, hogy utána évekig, akár 10 évig sem akar újra szerelmes lenni és emiatt könnyebben ellenáll a csábításnak. Egyszerűen nem lesz hiányérzete. Tudom, mert átéltem, hiába jött sok probléma a kapcsolatomban, ami nagy szerelemként indult, amikor képbe került egy fiú, akivel mindent kezdhettem volna előről, azt éreztem, hogy kell a fenének megint ez a drogos állapot. És simán túljutottam a kísértésen, a kapcsolatom megmaradt és sok minden rendbe jött. 10 év telt el, most viszont elkezdett hiányozni az a drogos állapot. De legalább eddig nem volt hiányérzetem. Amúgy a párommal ritkán voltunk egymásba egyszerre szerelmesek.

2018. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

9


*Mi a probléma a 7-es válaszával?


Az, hogy ide tol egy 1 mondatos választ, de indokolni nem tudja. Felpontoztatja magát a haverokkal, de ha az ember konkrétan rákérdez, hogy miért gondolja úgy, az már nem megy neki, hogy kifejtse úgy az álláspontját mint pl. te kifejtetted. Ez a probléma.

2018. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!