Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők! Veletek előfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Veletek előfordult már olyan, hogy egyszerre két fiúba/férfibe voltatok szerelmesek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most is vajúdom. Az egyikkel házas vagyok é mindenkinél jobban szeretem, a másikat meg nagyon szeretem. De vele nincs köztünk semmi, messze él.
2018. szept. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Persze. Velem nem is volt még olyan hogy az érzelmeimben csak egy férfi legyen,hiába egyel vagyok kapcsolatban egyszerre.


25/N

2018. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, jó pár filmes színész tetszett nekem egyidőben. :)
2018. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem.
2018. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez altalaban a nokre jellemzo.
2018. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5


Látom nem tudsz mondatokat értelmezni. Azért próbáld meg újra elolvasni figyelmesen a kérdést és utána értelmezni azt.

2018. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, (most is így vagyok, kár, hogy nem lehett össze gyúrni őket) de ezt nem nevezném szerelemnek. Legalább is nem igazinak.
2018. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Miután a nők általában két dolgot várnak a férfiaktól (egyrészt egy törödő, odaadó férfit, aki foglalkozik velük, tűri a rinyát, hisztit, másrészt egy kemény, erős, irányíthatatlan férfit, aki lerendezi őket az ágyban) ami nagyjából két teljesen különböző típusú embert kíván, a nők nem véletlenül szoktak két férfit tartani. Egy balekot, akivel kinyalatják kis hátsójukat és egy csődört, akivel dugatják magukat.
2018. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 A férfiak is két dolgot várnak el egy nőtől, hogy legyen a szolgájuk (vezesse a háztartást, nevelje a gyerekeiket, intézze az ügyeiket, ha beteg gondoskodjon róla, ha panaszkodni akar, hallgassa meg), plusz hogy legyen egy szexben mindenre kapható fiatal, feszes testű, nyitott, bármikor használható lány, akitől 100 %-os figyelmet kapnak. Mivel általában egy nőtől nem tudják megkapni mindezt, így két nőt tartanak, egyet feleségnek, akit csak kihasználnak, semmi megbecsülést, tiszteletet nem tanúsítanak iránta, és egyet szeretőnek, akinek igyekeznek mindent megadni, hogy nehogy mással legyen helyettük. Általánosítani veletek kapcsolatban is lehet pár férfira alapozva, csak nem biztos, hogy érdemes.
2018. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!