Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok hozzá ha visszaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Mit szólnátok hozzá ha visszajönnének, azok a régi szép idők, amikor a szülők választottak feleséget a fiaiknak? Szerintem sokkal normálisabban alakulnának a párkapcsolatok. Lehet hogy hiányzik az akkori moralitás és szigor.

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 19:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

Ha a vagyon határozná meg akkor MIÉRT VAN A CSÓRINGEREKNEK IS CSAJA?

Hallod Balázs menj már el csajozni végre ahelyett hogy telerinyálod a Gyk-t a bugyuta "hogy lesz csajom" kérdéseiddel.

2018. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
És ha olyat választanának, aki neked nem jön be?
2018. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
98%

Persze, te biztos örülnél kezdetben, hogy nem neked kell tenned egy kapcsolatért, hanem konkrétan alád rakják.


Csak akkor lenne szar a palacsintában, ha az a nő bottal sem nyúlna hozzád, és undorodna tőled.

Esetleg még szeretőt is tartana melletted.


Én személy szerint nem örülnék ennek, idejétmúlt.

Az emberiség keresztülment egy fejlődésen, ahol megteremtette a szabad választás jogát.

Kár lenne visszatérni a primitív, kényszeresített szokásokhoz...

2018. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ma sincs megtiltva. Nagyon sok anya szeret kerítőt játszani. Csak ma már a fiatalok is beleszólhatnak. Menj oda anyádhoz, és kérdezd meg, hogy kit tudna melletted elképzelni. Garantálom, hogy lesz meglepetés.
2018. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, Pumukli, még tovább akarnád rontani a génállományunkat?
2018. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%

14-15 éves koromban nekem anyukám szervezett ilyesmit többször is.

Átjött mondjuk egy barátnője a lányával,aztán idővel szépen lassan kimentek a szobából otthagyva a lánnyal,hogy beszélgessünk nyugodtan.

Rettentő kellemetlen volt.Főleg hogy ezek ilyen teljesen váratlan helyzetekben történtek.

És ezt megcsinálta legalább nem is tudom hányszor mire meg tudtam vele értetni,hogy

1.Ez rendkívül megalázó nekem,hogy beleerőszakol egy ilyen szituba.

2.Nézzen már engem!

15 évesen még csak kezdő kondis voltam,de már akkor elég jól néztem ki,magas,széles vállú,kockás hasú erre odahozott nekem kövéret,kapafogút,vagy ezek kombinációját szódásszifon vastagságú szemüveggel.

Szóval ez a része legalább annyira bántó és felháborító volt.


Aztán 18 évesen bemutattam neki a nőmet és mondtam neki utána,hogy látod milyen szép,ezt nevezik szépnek.

Szép az arca,nem hájas egy gazella.Edzeni is jár.

Ilyet miért nem találtál akkor?


Tehát ha a szülőnek nulla az esztétikai és szép érzéke,akkor az ilyen tervek nem sülhetnek el jól.

2018. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
aztán ha olyan feleséget kapnál akitől elkap a hányinger akkor már nem tetszene annyira az ötlet, mi? :D szánalmas
2018. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti, azért te se vagy semmi... nagyon közel állsz a "felszínes" definíciójához.
2018. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%
Az nagyon "csodás" lenne, érezni, látni a másikon, hogy csak kényszerből van együtt velem. Inkább megdöglök egyedül, mint valaki kényszerből, akarata ellenére legyen velem.
2018. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%
Szoktam azon gondolkozni, hogy vajon a szüleim milyen férfit választanának nekem, ha ez még divat lenne és arra jutottam, hogy valószínűleg a mai ismerkedni vagy házasodni vágyó lányok/nők (nagyjából a 16-30 évesek) szülei, azaz a negyvenes-ötvenes korosztály szerint valószínűleg a teszetosza, bizonytalan, balphasz pasik lennének a befutók. Az önálló személyiségük, vágyaik és elképzeléseik hiánya miatt bármibe beleegyeznének, amit a szülők elvárnak a lányuknak, minden úgy lenne, ahogy a szülők és a lány akarják, nem lennének eltérő tervek, vágyak, és egyébként is olyan kedves, rendes fiúk, kinyitják a kocsiajtót, előreengedik a nőt, egy rossz szavuk sincsen soha. Hát kösz, nem :D
2018. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!