Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mekkora esélyem van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esélyem van, hogy találok rendes nőt akivel együtt tudnék élni?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, eddig csak egy rövid kapcsolatom volt. Eléggé félénk típus vagyok, mellette egyáltalán nem tartom helyesnek magamat. Jelenleg középsuliban az ötödévet végzem. Csak 11-ben egy 4 hetes kapcsolatom volt, azon kívül semmi.


Sokszor úgy érzem, hogy már sohasem lesz nő az életemben, hogy nem is érdemes ismerkedni új csajokkal. Igaz, hogy még elég fiatal vagyok, de úgy érzem, hogy már nem lesz esélyem kapcsolatot kezdeni, ismerkedni. Úgy érzem, hogy már véget ért az az időszak, amikor élettársat kellene keresnem.


Szerintetek érdemes-e kapcsolatba belekezdenem ennyi évesen? Már kezdem magamban elfogadni, hogy már sohasem lesz az életemben kapcsolatom.



2018. okt. 13. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan így vagyok vele. Csak nekem 11.-ben volt egy 3 hónapos kapcsolatom. Azóta semmi. De én keresem. Te se add fel.
2018. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És? Nekem 11.ben sem volt semmi és most sem, mégis túlélem vhogy :) nem kell rágörcsölni, majd csak kialakul.
2018. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"hogy már sohasem lesz nő az életemben"


19 vagy, nem 69.

2018. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy a konkurencia, és a női igények nagyon elszálltak, szóval elég kicsi rá az esély.
2018. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiéhezett kanos férficsordák keresik kocsányon lógó szemekkel a csinos, vagy ha az nincs éppen, akkor bármilyen nőt, akit meg lehet dugványozni. Isten hozott a valóságban. Szóval beállhatsz a sor végére kisbarátom.
2018. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Járj nyitott szemmel és merj kezdeményezni. Inkább próba és sikertelenség, mint hogy soha ne tudd meg, mi lett volna, ha.. : )
2018. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!