Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokan a nők közül már huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan a nők közül már huszonévesen (sőt vannak akik tizenéveik végére) is őszülnek és festik (színezik) a hajukat, harmincévesen nem is kérdés, a többség festi. Nagyon megviselné a fiúkat ha mindenki egycsapásra abbahagyná?

Figyelt kérdés
Egyébként ez egy újabb ellenérv is, hogy milyen jó nőnek lenni.
2018. okt. 19. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy a férfiak mit szólnak hozzá? Sok férfi is ősz már 30 évesen.
2018. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
34 éves vagyok, eredeti szőke (sötét), egyenlőre egy ősz hajszalam sincsen szóval nem tudom miről beszélsz. Amúgy egy nő ősz hajjal is lehet szép és szexi.
2018. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen kezdtem őszülni, 34 évesen a fele hajam fehér. Egyszer, pár évvel ezelőtt lenövesztettem. Napokig tartott a lelkesedés, ugyanis mindenkitől megkaptam, hogy milyen igénytelen.

Hát igen... nőként szégyen, ha 40 évesen 40-nek nézel ki.

2018. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Néhol pigmenthiányos a bőröm, az onnan növő szőr pedig ősz. Van pár folt a hajamban, az egyik szemöldökömön és a szakáll/bajusz-ban is vannak ősz szálak. Nem festem és nem zavar, nőn sem zavar, ha látom.

32/f

2018. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Harmincas eveiben keves no oszul. Inkabb a ferfiak szoktak. A harmincas nok nem az oszules miatt festik a hajukat. LOL
2018. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

10-en éves lányok is festik a hajukat.

Anyum most agonizál mert 49 éves létére megjelentek az első őszhajszálai

2018. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki abbahagyna egy csapasra akkor megszoknak a ferfiak.Ennyi. Mi is elfogadjuk az osz v kopasz pasikat is.
2018. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

30 vagyok, de a párom már 20 évesen őszült. Nekem meg még mindig semmi.

Anyám most kezdett 2 éve őszülni és szerintem jól áll neki a deres haj, mert szép ezüstös.

A mostohaanyám pedig tini korától festette.


Ez genetikai cucc, de a férfiak azok akik már 20 évesen őszülnek és kopaszodnak. Legalábbis a barátaink többsége már ősz tincsekkel rendelkezik.

Az meg engem nem érdekel, hogy ki tart ezért igénytelennek meg gáznak, eddig sem festettem a hajam és eztán sem fogom. Aki szeret szeressen ezzel együtt. Ha nem tudja elfogadni keressen fiatal lányt vagy hajfestőst.

2018. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy mit szólnának a férfiak, ha a nők leállnának mindennel, ami szerintük "mű", tehát mindenféle smink, bármiféle szépségápolás, kezdve mondjuk a szőrtelenítéssel, szóval csak hogy a ténylegesen természetes dolgok maradjanak, amire annyira vágynak. Szerintem lenne nagy felháborodás...
2018. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

:DDDD


Menjenek a pasik a pcsába!

2018. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!