Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Változtatni kellene az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatni kellene az egész hozzáállásomon?

Figyelt kérdés

Nem sok nőm volt eddig alapvetően inkább nevezném magam jó fiúnak mint rossznak.

Persze volt 1kihasznalas is. Komoly kapcsolatok után is lehetett volna néhány kihasználás de nem tettem meg. Lehetséges h meg kellett volna tenni. Főleg h forró csókok minden volt stb.

Életem párját keresnem egy jó ideje egy hosszú kapcsolat után de nem találom.

Volt egy lány akivel komolyabbra is fordulhatott volna, de mindent belelatott a dolgokba. Meg egyáltalán nem használtam ki nem voltam rossz hozzá mégis a végén én lettem a rossz és a sátán. Csak azért mert ő azt hitte h járunk közben nem és ezt tudta is és én mást keresgeltem.

Most adott egy lány egy ideje nem hagy békén feladtam a keresgelest vele el leszek egy kis ideig utána megyek tovább. Jobb ez a taktika váltás a régi hasztalan helyett?



2018. nov. 3. 11:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
38%
Jó fiúk nincsenek aki meg annak állítja be magát a kapcsolata meg marad
2018. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Miért ne lennének normális fiúk? Az is lehet egyedülálló aki jó, az is aki rossz. Itt maga a folyamat a kérdés, érdemes-e lazábban hozzáállni a dolgokhoz.
2018. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha adott egy lehetőség és a kérdező kihasználja 'más nincs alapon' ott nem kis bajok vannak
2018. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Igen a folyamat és a tényezők. És jóból is lehet rossz rosszbol is jó.

Néha a könnyebb út a rosszabbá válás.


Aki itt nogyulolozik annak direkt nem válaszolok a válaszára. De úgy látom páran le is pontozták.

2018. nov. 3. 21:47
 15/24 A kérdező kommentje:

Hallottál már arról h feledés? Vagy felejteni kellene?

Már csak válaszolok neked.

2018. nov. 3. 21:48
 16/24 anonim ***** válasza:
Volt egy lány akivel komolyra is fordulhatott volna nem így történt mert más lányokat keresgettél most meg kihasználni akarsz valakit érzelmileg más nincs alapon. Ez minden csak nem jó fiúság. Bírom az olyan férfiaknak nem nevezhető lényeket akik gerinc nélkül születnek és a lányokban látják csak a rosszat
2018. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, téged nagyon megbánthatott valaki, a saját sérelmeidet vetíted ki személyeskedéssel. A kérdés még mindig nem ez volt, töltsd hasznosabban az időd mások alaptalan jellemzése helyett.
2018. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Lehet negatív példa lehet csak frusztráció lehet rossz tapasztalat de ha ez a véleménye ez is egy vélemény és elfogadható. Amíg nagyon szemelyeskedesbe nem megy addig jó ha bárki el tudja mondani a véleményét. Akkor is ha negatív kritika. Legalább megosztják az emberek egymás véleményét tapasztalatát és anonimek maradhatnak.
2018. nov. 3. 22:17
 19/24 anonim ***** válasza:
Legyen véleménye, de akkor sem kell olyan jelzőkkel dobálózni.
2018. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ez igaz. A szemelyeskedes utána egyre nagyobb vitakat szül és alpári modon fejeződik be.
2018. nov. 3. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!