Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Változtatni kellene az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatni kellene az egész hozzáállásomon?

Figyelt kérdés

Nem sok nőm volt eddig alapvetően inkább nevezném magam jó fiúnak mint rossznak.

Persze volt 1kihasznalas is. Komoly kapcsolatok után is lehetett volna néhány kihasználás de nem tettem meg. Lehetséges h meg kellett volna tenni. Főleg h forró csókok minden volt stb.

Életem párját keresnem egy jó ideje egy hosszú kapcsolat után de nem találom.

Volt egy lány akivel komolyabbra is fordulhatott volna, de mindent belelatott a dolgokba. Meg egyáltalán nem használtam ki nem voltam rossz hozzá mégis a végén én lettem a rossz és a sátán. Csak azért mert ő azt hitte h járunk közben nem és ezt tudta is és én mást keresgeltem.

Most adott egy lány egy ideje nem hagy békén feladtam a keresgelest vele el leszek egy kis ideig utána megyek tovább. Jobb ez a taktika váltás a régi hasztalan helyett?



2018. nov. 3. 11:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
:) ;)
2018. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
:)
2018. nov. 4. 01:46
 23/24 anonim ***** válasza:

Hát igen ő már felismerte akkor hogy nem vezet jóra tovább folytatja a 'rossz fiú' szerepet. S ahogy megtalálta a helyes irányvonalat úgy jöttem én a képbe, amivel meg gondolom még több plusz érzés jött elő.


Én csak azt mondom hogyha tényleg úgy viselkedsz amilyen valójában vagy a szíved mélyén (s nem hinném ebből a kérdésből hogy te tényleg bárkit is ki akarnál használni) akkor meglatod hogy a hozzád passzoló emberek megtalálnak.


Nem hinném hogy az a járható út hogy teljesen kifordulsz önmagadból és másokat megbántasz. Ez soha nem vezet jóra! Ahogy írtam a párom is ennek következményekent elvesztette önmagát, s egy barátnőm is járt így. Jó kislány volt aztán átment k...ba most meg én próbáltam összekaparni de hát.. Nehéz ez.


25N

2018. nov. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Igazad van 25/N és meg sok mindenben igazad van. Gratulálok a baratodnak, egy okos érett nő a párja.

A barátod egyébként megbanta az egészet h milyen volt?


Tehát akkor az a járható út, ha nem válsz rosszabba?

Tervezték már komolyabban? Eljegyzés majd vmikor esküvő? Vagy inkább meg megjobban meg akarjátok egymást ismerni?

2018. nov. 4. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!