Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem értik meg egyesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg egyesek, hogy a romantikus cukormázzal szemben az emberek a jobbat szeretik, és ha jön valaki, aki jobb, akkor azért el fogják hagyni a párjukat?

Figyelt kérdés

Most abba ne menjünk bele, hogy szerelmes nőt el lehet-e csábítani, mert abból több oldalas vita lesz.


Nézzük más oldalról.


A nők nagy része szar kapcsolatban van. Szinte már csak lakótársak, de elmúlt minden. Rosszabb esetben a pasi egy bunkó, pl. társaságban is közönségesen viselkedik.


Láttátok a "Ha eljön Joe Black"-et?


Ott is arról volt szó, hogy a csajnak egy szar kapcsolata volt, de alapból hűséges volt. Aztán amikor egy nap belépett a kávézóba Brad Pitt már ott megváltozott minden. Azonnal felkeltte a figyelmét, és szép lassan dobta a másikat.


Ez a való életben is így van!


2018. nov. 25. 19:59
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk a Titanic talán jobb példa lett volna, de mindegy.
2018. nov. 25. 20:01
 2/23 anonim ***** válasza:
69%

Miért nem lehet megérteni, hogy nem minden nő cselekszik így.

Miért akarod ezt belénk beszélni, attól megnyugszik a lelked?

2018. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%
Mert egyesek még mindig a mesében élnek. Én szerintem reálisan látom a dolgokat.
2018. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Persze nem minden ember,de a nagy része. És nem csak mi nők vagyunk így!
2018. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Pasik is ugyanezt teszik.


A "hűség" jelzőért lemondani a bolsogságról hülyeség.


A szar kapcsolatban az marad, aki tudja, hogy úgyse akadna neki másik. Akinek akad, az miért maradna azzal, aki mondjuk mindig bántja, vagy semmibe veszi?


A romantikus filmek sok hülyeséget tartalmaznak, de ebben pl. amit fent említettem igazuk van.

2018. nov. 25. 20:08
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
De miért is kéne megmaradni egy szar kapcsolatban? Ennek mi köze a romantikához?
2018. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

a kérdést azért tettem fel, mert pl. sok pasi már temetni kezdi a reményeit arra, hogy összejön egy csajjal, ha kiderül, hogy az foglalt. Nem kell, mert lehet boldogtalan.


A másik erkölcsi ok. Egyesek még egy rossz kapcsolatot sem mernek otthagyni mert sajnálnák a másikat.

2018. nov. 25. 20:15
 8/23 anonim ***** válasza:
49%

Ez nem csak a párkapcsolatokra/szerelemre/szexre igaz, hanem az élet rengeteg más területére is, hogy az embertömegek nem képesek elviselni, hogy milyen rossz a valóság, ezért inkább álomvilágba menekülnek, ahol biztonságban van a kis lelkük a való élettől.


Hagyd, ne akard őket ebből kimozdítani, mert csak dühösek lesznek emiatt, hogy kirángatnád őket a kényelmes gondolatvilágukból a való világba.

2018. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
És ha jön valaki aki jobb... Érdekes felfogásod van. Mindenkinél van jobb. Akkor nincsennek párkapcsolatok?
2018. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó.


Szerintem ez tökéletes topikzárásnak. Köszönöm, hogy írtál! 😁


OFF

2018. nov. 25. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!